funnyboy

Αναβάθμιση mobo σε Q6600

Recommended Posts

Συνεχίζεις να επιμένεις για DFI. 3600 θα πρέπει να παλέψεις για να τα δεις, ενω σε Asus - Gigabyte έρχονται στο 5λεπτο

Ναι εχω φαει κολλημα το ξερω ;P.. .Και μια Gigabyte δεν θα με χαλαγε, αλλα το κολλημα κολλημα....

Παντως για 24/7, δεν θα παω για 3600, αλλα για ενα full stable 8χ400 με 1:1 τις μνημες και ειμαι αρχοντας:T:

off topic : nice avatar btw!

Link to comment
Share on other sites

thanx man

αν και αποκλείεται να μην τα έχουν τα 400*8 τόσο ο cpu όσο και το mobo σου

όλοι οι Q6600 που έχω κλοκάρει σε φίλους (πάνω από 30 κομμάτια έχω δει) είχαν τα 3200 με max 1.36 ρεύμα :)

Link to comment
Share on other sites

;) ωραίος... σαν κ εμένα είσαι, άμα μου κολλήσει κάτι ΠΡΕΠΕΙ να το κάνω...:hehe:

καλορίζικος...

οπότε τράβηξε εσύ 5-6 benches με την παλιά κ κάνε σύγκριση κατευθείαν με την καινούρια και ανέβασέ τα, χρήσιμα για όλους θα είναι;)

Link to comment
Share on other sites

;) ωραίος... σαν κ εμένα είσαι, άμα μου κολλήσει κάτι ΠΡΕΠΕΙ να το κάνω...:hehe:

καλορίζικος...

οπότε τράβηξε εσύ 5-6 benches με την παλιά κ κάνε σύγκριση κατευθείαν με την καινούρια και ανέβασέ τα, χρήσιμα για όλους θα είναι;)

Σ' ευχαριστω! Οντως φιλε μου, το κολλημα-κολλημα:hysterical:...

Εχω παραγγειλει κ κατι ανεμιστηρια τα οποια θα παραλαβω απο Δευτερα, και τοτε θα στησω το εργαλειο...:yum:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια την εβαλα!!! Δεν εχω κανει κλοκαριρισμα ακομα, απλα σαν πρωτη εντυπωση ειναι η πτωση 5-7 βαθμους θερμοκρασιας στους πυρηνες, και η λιγοτερη ταση στον επεξεργαστη!!!

Ερωτηση : Η θερμοκρασια στο ΝΒ που πρεπει να κυμαινεται ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now