saltjon

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΝΕΟΥ PSU

Recommended Posts

Αν ηταν το Hiper και σε 1KW εκδοση θα το ειχα στη λιστα! Αλλα επειδη θελω να παρω κατι δυνατο για crossfire ειπα να ανεβω λιγο κατηγορια! Βεβαιως κ θυμαμαι εκεινη την περιοδο με τα Tagan, τοτε μαλιστα ηταν που το λιγουρευτηκα και το εχω απωθημενο (αν θυμαμαι καλα, γιατι κ τα Piperock κυκλοφορουν πολυ καιρο) ;) Επεισης εχει χαμηλης ποιοτητα εσωτερικα εξαρτηματα το Tagan απ'οτι στα -ομολογουμενως- ελαχιστα review του! Γενικα τα παει καλα ομως! Τα αλλα δυο παντως τα πανε.. εξαιρετικα!! Απλα εχω μπερδευτει με τα volt, ampere, μονες γραμμες, διπλες, εξαπλες, turbo mode με τις 4 γραμμες σε μια και τα σχετικα!! :)

Link to comment
Share on other sites

Και το coolermaster ucp 1100 είναι πολύ καλό με 88% efficiency. Αν δεις ακόμα και το καλώδιο του ρεύματος που συνδέεται στο τροφοδοτικό είναι γομάρι σαν αυτό που έχει του hipro. Το έχω και ξέρω. Επίσης και το corsair που αναφέρουν τα παιδιά παραπάνω είναι τρομερό. Το έχει ο αδερφός μου και είναι γ@μ..το. Βοηθάει επίσης πάρα πολύ στο cable management.

Link to comment
Share on other sites

ωρε σεις πηρα PSU! :hehe::hehe::hehe: Κανενα απο τα links :P Seasonic M12D-850. Πολυ καλο φαινεται αρκει να μην ειναι υπευθυνο για κατι περιεργεια που εκανε ενα διαστημα το pc κ ελπιζω να ηταν εξαιτειας των Seagate που ειχα καποτε πανω. Σημερα αυριο θα ξερω.. Δεν ειναι κ τοσο αθορυβο ομως.. :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now