tasosg

Multirama Aura

Recommended Posts

Είδα εδώ ότι ετοιμάζουν παρουσίαση για το Multirama Aura και από ότι βλέπω από χαρακτηριστικά με καλύπτει (μάλλον). Το έχετε δει; Μου την έχει βαρέσει τώρα καλοκαιριάτικα να δουλεύω στο μπαλκόνι. Φαίνεται ωραίο, τι λέτε;

Edited by JC_Denton
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι - στην ουσία σα να παίρνεις το MSI, ίδιο σασί και αν δεν κάνω λάθος, έχουν και ίδια specs. Βρες το φτηνότερο με τη μεγαλύτερη εγγύηση και τσίμπα το, είναι πολύ ωραίο από κοντά και πολύ λεπτό ;)

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, τι παρουσίαση είναι αυτή?

Πέρα απο το να γράψουν σε παραγράφους τα χαρακτηριστικά του και μερικές σάλτσες δεν βλέπω φωτογραφίες με λεπτομέριες για την ποιότητα κατασκευής του κτλ .

Τι δουλειά κάνεις ωρέ Τάσο και σε ικανοποιεί αυτό το υποκατάστατο laptop?

Link to comment
Share on other sites

Η δουλειά μου απαιτεί να είμαι αρκετές ώρες στο Internet να απαντάω σε e-mail κ.λπ. Ελάχιστη χρήση εφαρμογών γραφείου, προσπαθώ να τα έχω όλα online (gmail, google docs κ.λπ.).

Προσπάθησα να δουλέψω με netbook αλλά στα περισσότερα δεν με βόλεψε το πληκτρολόγιο και σπάζομαι να πρέπει να κάνω scroll για να δω μια σελίδα.

Α και θέλω και κάτι που να μου αρέσει... :-)

Αυτές είναι λίγο ως πολύ οι απαιτήσεις μου, πιστεύεις ότι δεν θα μου κάνει;

Για τα περί ποιότητας κατασκευής όσες φωτογραφίες και να δω δεν μπορώ να καταλάβω. Θα το δω από κοντά αν είναι διαθέσιμο κάπου και θα σας πω περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

Το συζητάμε εδώ και μέρες ότι το πουλάει και το Πλαίσιο ως MSI αλλά στο site βρίσκω μόνο ένα X320 που δεν έχει ίδια χαρακτηριστικά και είναι ακριβότερο κατά ?100.

Φέρνει τελικά το Πλαίσιο το αντίστοιχο και αν ναι ξέρετε τιμή;

Τα ?100 παραπάνω για τα extra 70GB του σκληρού (αυτή τη διαφορά είδα μόνο) δεν τα δίνω.

Και βέβαια τίθεται και το θέμα εγγύησης 2 ως MSI (από ότι βλέπω στο plaisio) vs 3 ως Multirama... :hug:..

Άσχετο, μόλις πρόσεξα τα smilies! Καταπληκτικά!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now