dark

ΑΓΟΡΕΣ INTERNET

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΑΓΟΡΑΖΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ Κ ΤΟ ESHOP ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΤΟ INTERNET... ΨΑΧΝΩ ΣΤΟ SKROYTZ.GR ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΑ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΗΚΑ? ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΞΑΠΑΤΗΣΟΥΝ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ? ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΓΟΡΕΣ. ΜΗΝ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΑΧΥΡΑ.....

Link to comment
Share on other sites

ειναι λιγο δυσκολο να εμπιστευτεις καποιο μαγαζι χωρις να το ξερεις καθολου. ποση διαφορα βρισκεις στο skroutz ? αξιζει δηλαδη την διαφορα απο το eshop κ plaisio ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω μαγαζι που ειναι στο skroutz να ειναι κομπογιαννιτικο. Αλλωστε ολα εχουν Link με την διευθυνση τους οποτε μπορεις να δεις τα στοιχεια επικοινωνιας, να τηλεφωνησεις η να στειλεις email και να βεβαιωθεις!

Link to comment
Share on other sites

δεν είνια κομπογιαννιτικα απλά δεν σου προσφέρουν τόσο καλές after sales υπηρεσιες όσο τα πιο μεγάλα καταστήματα.

το λέω από προσωπική πείρα γιατί είδα και έπαθα να γυρίσω μια ελαττωματική μητρικη.

ενώ στο πλαίσιο απλά πήγα κάποιεσ μνήμεσ και μου τις πήραν αμέσως πίσω ακόμα και αφού είχα κόψει ( προσεκτικα) την συσκευασία τους.

στα πιο μικρα καταστήματα δεν ισχύει αυτό γιατι σε βλέπουν λιγο πιο καχύποπτα και προσπαθούν να μην έχουν την παραμικρή απώλεια χρημάτων απο μεριάς τους.

Link to comment
Share on other sites

εγω απο σκρουτζ οπως είχα γράψει και πιο παλιά, βρήκα τηλεώραση τώρα που πήρα, 150? πιο φθηνά απο Πλαίσιο/eshop και την χτυπησα με την μια, με κανονική εγγύηση και τα πάντα όλα.

Αν είναι για τέτοια διαφορά, θα ψώνιζα, διάβασα και 4-5 reviews για το site απο το σκρουτζ επήσεις, και την πήρα.

Τώρα για 10? θα έπαιρνα απο το Πλαίσιο που ξέρω 100% πως το RΜΑ δεν αυνανίζεται.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now