Archangel

Από Κρήτη κανείς;

Recommended Posts

Όσοι είστε Αθήνα, όλο και γνωρίζεστε και πάτε για κάνα καφέ (αυτό το μαυρο ζουμί μέσα στο shaker που έχετε δίπλα στο LN2 λέω. Μην κάνετε πως δεν ξέρετε).

Τι γίνετε όμως με εμάς που σαν φοιτητές βρισκόμαστε στη μεγαλόνησο; Υπάρχει κανείς άλλος εδω κάτω; Άντε μπας και οργανωθούμε και κάνουμε κάνα event για να μπούμε στη μύτη των Αθηναίων.

Link to comment
Share on other sites

ergotelis Ηράκλειο

spiderdim Ηράκλειο

armored Χανιά

Captainl Χανιά (αν και δεν ασχολείται με benching καθόλου)

Jerry007 Χανιά

George_o/c Χανιά

Μιλάω αυτές τις μέρες με τον εργοτέλη μπας και το κανονίσουμε κάποια στιγμή για άζωτο benching στο Ηράκλειο :)

Link to comment
Share on other sites

ergotelis Ηράκλειο

spiderdim Ηράκλειο

armored Χανιά

Captainl Χανιά (αν και δεν ασχολείται με benching καθόλου)

Jerry007 Χανιά

George_o/c Χανιά

Μιλάω αυτές τις μέρες με τον εργοτέλη μπας και το κανονίσουμε κάποια στιγμή για άζωτο benching στο Ηράκλειο :)

αμα θελετε εναν να σας ανακατευει τον φραπε μην χαλασει ο αφρος εδω ειμαι ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ:(....:(....

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να το κάνουμε θα γίνει σωστά. Φραπεδάκια, παρεούλα, γέλιο και bench-άρισμα. Εγώ θέλω να βγαίνω πότε-πότε έξω για τσιγάρο βέβαια ... :D Για φαγητό δεν μιλάω, γιατί χάνω κιλά (τα πάω πολύ καλά με την δίαιτα) οπότε δεν με βλέπω να τρώγω βλακειούλες :(

Αν δεν βολεύει μάλιστα στο σπίτι του εργοτέλη Ηράκλειο, το κανονίζουμε Ρέθυμνο στο φοιτητόσπιτό μου :) 1 ώρα και 20 λεπτά με το λεωφορείο από εκεί που είστε ;) Το άζωτο θα το φέρει ο ergo με το αμαξάκι του :D

Link to comment
Share on other sites

Έμρα, αν ρίξουμε λίγη ρατσιί μέσα στο κανιστράκι, λες μρε να μερακλώσει το PC και να 'ρχίσει τσου μαλεβιζιώτικους;

Πάντως προσφέρω κι έγω μεγαλούτσικο φοιτητόσπιτο στο Ηράκλειο, πίσω από τα πανεπιστήμιο στην Κνωσσό.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω τον Γιώργο (ergo) να δει το thread και να μας πει. Ανάλογα με το πότε βολεύει αυτόν και πότε μπορούμε να πάρουμε άζωτο θα γίνει η όλη φάση :) Εννοείται ότι θα ανοίξω καινούριο thread με ημερομηνίες. ;)

Link to comment
Share on other sites

Που λέτε ... Περιμένω να μιλήσω με τον Γιώργη για να κανονίσουμε. Έχει μπλέξει με δουλειές και αυτός, δεν βρίσκουμε και τον Κωστή στο τηλέφωνο ... Θα τα βρούμε όμως όλα, σιγά-σιγά :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now