Pastelidis.n.s.

Chip and Dale Spammers

Recommended Posts

Chip___Dale_Hello.gif

Επιτελους ενας διαγωνισμος στο οποιο μπορεις να παιξεις και να διακριθεις χωρις να σκασεις μια περιουσια στην καρτα...

επιτελους θα δω και εγω τι κανω στα 3d καθως δεν εχω ασχοληθει καθολου...ουτε καν δηλαδή...

Εχουν να πεσουν ερωτησεις...πφφφφφ...:D

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Και ο υπερτατος GURU να ημουνα ρε παστελ, τιποτα δε θα σου λεγα.

Γιατι για μενα προσωπικα, ειναι πολυ διαφορετικο να παλεψεις μονος σου να κανεις ενα σκορ και εκει που λες "το σκισα", να δεις εναν αλλον να σε περναει - σε πιανει μια τρελα και θα κατσεις να λιωσεις για να δεις πως θα τον περασεις, θα πειραματιστεις με πραγματα που δε φανταζοσουν. Πως νομιζεις βρηκαν τα Olive themes και ολες τις κουλαμαρες αυτες? ;)

Αλλα αν απλα κατσεις και σου πουνε καποιοι που ξερουν 5-10 πραγματα, μετα:

1) Νομιζεις οτι τα ξερεις ολα

2) Καθεσαι και πειραματιζεσαι 5 φορες (αντι για 500000) και νομιζεις οτι κατι εκανες

3) Επειδη στα δωσαν ετοιμα, δεν καταλαβες και τι γινεται στο φιναλε

4) Τα ξεχνας κιολας καμια φορα

5) Στο τελος, οταν δεις οτι δεν τα καταφερνεις, πας και ξαναρωτας για να μαθεις και τα υπολοιπα

6) Στο φιναλε, δεν το ευχαριστιεσαι οπως πρεπει.

Αυτο πιστευω εγω και γι αυτο ΔΕΝ ΘΕΛΩ να παιξουν με ετοιμα λειτουργικα τα παιδια που δεν ξερουν ή να τους πουνε τα tweaks. Να μαθουν μονοι τους να κλεινουν τα services, να το ψαξουν λιγακι (δεν ειναι και τραγικα δυσκολο ;)). Νομιζω ετσι θα μαθουν καλυτερα/περισσοτερα.

Μπορει να εχω και αδικο, αλλα αυτο πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

Και ο υπερτατος GURU να ημουνα ρε παστελ, τιποτα δε θα σου λεγα.

Γιατι για μενα προσωπικα, ειναι πολυ διαφορετικο να παλεψεις μονος σου να κανεις ενα σκορ και εκει που λες "το σκισα", να δεις εναν αλλον να σε περναει - σε πιανει μια τρελα και θα κατσεις να λιωσεις για να δεις πως θα τον περασεις, θα πειραματιστεις με πραγματα που δε φανταζοσουν. Πως νομιζεις βρηκαν τα Olive themes και ολες τις κουλαμαρες αυτες? ;)

Αλλα αν απλα κατσεις και σου πουνε καποιοι που ξερουν 5-10 πραγματα, μετα:

1) Νομιζεις οτι τα ξερεις ολα

2) Καθεσαι και πειραματιζεσαι 5 φορες (αντι για 500000) και νομιζεις οτι κατι εκανες

3) Επειδη στα δωσαν ετοιμα, δεν καταλαβες και τι γινεται στο φιναλε

4) Τα ξεχνας κιολας καμια φορα

5) Στο τελος, οταν δεις οτι δεν τα καταφερνεις, πας και ξαναρωτας για να μαθεις και τα υπολοιπα

6) Στο φιναλε, δεν το ευχαριστιεσαι οπως πρεπει.

Αυτο πιστευω εγω και γι αυτο ΔΕΝ ΘΕΛΩ να παιξουν με ετοιμα λειτουργικα τα παιδια που δεν ξερουν ή να τους πουνε τα tweaks. Να μαθουν μονοι τους να κλεινουν τα services, να το ψαξουν λιγακι (δεν ειναι και τραγικα δυσκολο ;)). Νομιζω ετσι θα μαθουν καλυτερα/περισσοτερα.

Μπορει να εχω και αδικο, αλλα αυτο πιστευω.

Mπορούσες απλά να πεις ότι δεν ξέρεις....

Link to comment
Share on other sites

WTF ? Τι backstabbing ? Από ποιον ?

Όσο για αυτό με τα tweaks και τον Παστελίδη, JC στο έχω πει και εσένα αλλά και σε αυτόν. Του είπα πολλά πράγματα, του έδωσα το OS μου, μόνο και μόνο για να γίνεται ο τάδε διάλογος μετά από 6-7 μήνες:

George_o/c: Γιατί ρε συ Χρήστο τρέχεις με 4MB Maxmem παραπάνω και αντί για 640 έβαλες 644;

Pastel: Έχεις κάνα πρόβλημα; Εγώ δοκίμασα και με βοήθησε.

Χαλάρωσε, δεν σε είπαμε και καμπούρη. Pastel ο mad scientist να πούμε. Ούτε καν φαντάστηκε ότι τα 0.03xsec που πήρε μπορεί να ήταν απλό fluctuation... Anyway.

Και μετά από λίγες μέρες στο τηλέφωνο...

Pastel: Ρε μλκ, πες κάνα tweak...

Φάε λάδι και έλα βράδυ.

Eat oil and come at night.

Oil essen, nacht kommen.

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Φάε λάδι και έλα βράδυ.

Eat oil and come at night.

Oil essen, nacht kommen.

Eπειδή μου άρεσε το σκεπτικό σου γιώργη...εχουμε

spanish : Coma el aceite y venga en la noche.

french : Mangez l'huile et venez la nuit.

russian : Mangez l'huile et venez la nuit.

και για το τέλος επιδή ξέρω ότι τα μαθαίνουν τελευταία σόφος και παστελ

chinese simplified : 吃油并且在晚上来。

Άντε 現在吃糞

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now