jorj103

Προβλημα Motherboard??????

Recommended Posts

Καλημερα σας....Το συστημα της υπογραφης μου ξαφνικα τα τιναξε και ακομη δεν εχω καταλαβει γιατι...( υπαρχει και το ποστ που εκανα στο τμημα help του forum με τιτλο "θα τα σπασω ολα" χαχαχα.....)

Οπως και να χει το θεμα θα παω σε αγορα καινουριων πραγματων i5 ή i7...

Απο οτι εχω παρατηρήσει ( και δοξα το θεο γιαυτο) υπαρχουν εδω μεσα ατομα που εχουν γνωσεις πολυ παραπανω απο τις δικες μου και πιστεψτε με ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ Η / Υ......

Γιαυτο και θα ηθελα να σς ζητησω μια χαρη....Οποιος εχει χρονο και ορεξη να του στειλω motherboard και cpu να δουμε τι μπορει να φταιει και τι στο καλο μπορουμε να κανουμε...(με το αζημειωτο βεβαια)

Σας είμαι υποχρεοσ για οποιαδηποτε βοηθεια και υποστηριξη μιας και μεσα απο αυτο το site και forum εχω λυσει πολλα προβλήματα και εχω μαθει πολλα.

Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει ενα pm και του στελνω τα πραγματα με δικα μου ολα τα εξοδα εννοείται για να βρουμε μια λυση.

Κριμα είναι να τα πεταξω ολα απο τον 4ο οροφο και να μαζευω jumperακια και κομματια με το κουταλακι.

Να διευκρινισω πως ολα τα αλλα parts του υπολογιστη ( ram - cpu cooler - Gpu - τροφοδοτικο) δουλεβουν μια χαρα.δοκιμασμενα.Αρα το προβλημα περιοριζεται σε cpu και motherboard.

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι Αθήνα κανονίζουμε από κοντά αν είναι είτε σε σένα είτε μένα, να χτυπήσουμε και κανά πιττόγυρο ταυτόχρονα + χαβαλέ :)

Δεν είμαι από Αθηνα.Από Λαμια είμαι αλλά ευχαρίστως να σου στείλω τα πράγματα μαζί με 2 πιτογυρα περιποιημενα Λαμιωτικα έτσι για να γουσταρεις . Γιατί οπως γνωστόν « νηστικος O/Cκερ δεν Benchαρει» !!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι από Αθηνα.Από Λαμια είμαι αλλά ευχαρίστως να σου στείλω τα πράγματα μαζί με 2 πιτογυρα περιποιημενα Λαμιωτικα έτσι για να γουσταρεις . Γιατί οπως γνωστόν « νηστικος O/Cκερ δεν Benchαρει» !!!!

Αν δεν έχει ανοίξει κανά σουβλατζίδικο της προκοπής στην Λαμία από την τελευταία φορά που βρέθηκα εκεί, τότε στείλε μόνο τα πράγματα :D

Μια πίτσα ή ένα καλτσόνε από την American Pizza θα το αφάνιζα ευχαρίστως :D

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει ανοίξει κανά σουβλατζίδικο της προκοπής στην Λαμία από την τελευταία φορά που βρέθηκα εκεί, τότε στείλε μόνο τα πράγματα :D

Μια πίτσα ή ένα καλτσόνε από την American Pizza θα το αφάνιζα ευχαρίστως :D

American pizza? 6 χρόνια δούλευα εκεί. Σίγουρα έχεις φάει από τα χεράκια μου και παίζει να σου τα έχω φέρει και εγώ σπίτι

Link to comment
Share on other sites

Βασικά κάποιος με είχε ρωτήσει αν ήμουν εγω ο Πέππας από τα forum :D

Αλλά μάλλον δεν θα ήσουν εσύ.

εχεις γινει ο πασίγνωστος πεππας βλέπω!αντε ποίος τη χάρη σου!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Άντε με το καλό ... να σας κλείσω εκπομπή στην Πάνια να αγκαλιαστέιτε και να βάλετε τα κλάμματα παρέα?
Ρε συ άσχετο εδώ στην Άνδρο έχει ένας μαγαζί με pc και λέγετε Πέπας!! καμιά σχέση?
Μπα.

Είμαστε πολλοί οι Πεππαίοι άλλωστε

000x0a0xa0ax0XAXAXA :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει ανοίξει κανά σουβλατζίδικο της προκοπής στην Λαμία από την τελευταία φορά που βρέθηκα εκεί, τότε στείλε μόνο τα πράγματα :D

Μια πίτσα ή ένα καλτσόνε από την American Pizza θα το αφάνιζα ευχαρίστως :D

Ναι αλλά αν δεν έχεις φάει κοντοσούβλι από το Θανάση στα Γαλανέϊκα... μην πεις τίποτε άλλλλο !!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αν δεν έχεις φάει κοντοσούβλι από το Θανάση στα Γαλανέϊκα... μην πεις τίποτε άλλλλο !!!

XAXAXAXAXAXA......... Α ΡΕ ΛΑΜΙΑΡΑ.......ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΤΗΣ ΧΟΛΗΣΤΕΡΙΝΗΣ.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now