GoriLLakoS

H.O.T. Official Avatar & Signature Thread

Recommended Posts

δεν εγινα κατανοητος.. Αμερικανια ειναι η ολη υλοποιηση της ιστοριας περι 300 κλπ

εκτος και αν οντως ο Εφιαλτης ηταν σαν γκρεμλιν, ο Ξερξης εφηυρε το bodypiercing και οι Περσες καναν γενετικα πειραματα και φτιαχναν ανθρωπους με πριονο-χερια και τους εκαναν executioners! :P

Θα γινει αλλη κουβεντα ομως.. Τεσπα, ο λαος θα αποφασισει!

Αρτιστικες πινελιες Frank Miller ειναι παντα αποδεκτες :D

Κι εμενα το περασμα μ'αρεσει, ειναι πολυ εξυπνο σαν setup - χωρις σημαια ταιριαζει περισσοτερο imho κιολας.

Τωρα το βασικο του θεματος - διαστασεις? Τι θα ειναι αυτο, σαν αυτο που εχουμε τωρα και εχει ο phil π.χ. στην υπογραφη του?

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω πιο πολυ με την αποψη του Stealth αλλα και παλι μου φαινεται πολυ "Καρατζαφερικη" ρε παιδι μου! :hehe: (χωρις παρεξηγηση ε??) καλη χρυση η Ελλαδιτσα και τα αρχαια, αλλα οκ πιστευω πρεπει να υποστηριζονται ολα, δλδ και η "εθνικη ταυτοτητα" και ο σκοπος που υπαρχει η ομαδα κ τι κανει..

Ξανα επαναφερω την ιδεα να "παιξουμε" και με το ονομα της ομαδας, (που μπορει να ερμηνευτει σαν ζεστη/ζεστο) και να το παγωσουμε ταχα μου με LN2, η το Ο να ειναι φτιαγμενο σαν κοτινος, επειδη ανηκει στους νικητες..

Link to comment
Share on other sites

Βρε!........Τουρίστες πάμε να προσελκίσουμε?.... :P:D

Τωρα που το σκεφτομαι δεν ασχημη ιδεα...περισσοτερους θα μαζεψουμε εμεις απο το υπουργειο τουρισμου.:P:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now