GoriLLakoS

H.O.T. Official Avatar & Signature Thread

Recommended Posts

Την 2η φώτο με τον Gerald Butler καλύτερα να την αφήσουμε εκτός. Έχει καταντήσει γελοιογραφία.

Ούτε εμένα μου πολυάρεσε, απλά το έβαλα για αυτόν ακριβώς τον λόγο. Κάποιος ας πούμε μπορεί να ήθελε ένα πιο κωμικοτραγικό trademark :D

Link to comment
Share on other sites

ενα οξυμωρο παιχνιδι με το ονομα της ομαδας (ΗΟΤ=ζεστο) και με τις extreme καταστασεις στο overclockin (αζωτο) πχ τα γραμματα τυλιγμενα απο μια "παγωμενη" φλογα η κατι τετοιο..

Αυτα με 300 και γυφτοαμερικανιες τετοιες δν μαρεσουν :P

Link to comment
Share on other sites

να βαλετε την αφησα με τον george oc+sofo με την σημαια απο πισω για ενα μηνα δεν θα μπορουν να μπεντσαρουν απο τα γελια και θα τους περασετε ανετα:harhar:

Link to comment
Share on other sites

Σάκη, καταρχήν βρες φώτο χωρίς τους μιναρέδες που μπασταρδεύουν το ναό της Αγίας Σοφίας.

Και δεύτερον, είναι ψιλο-ακραίο, αν ποστάρουμε τέτοιες φάσεις σε διεθνή φόρουμ (xs) θα γίνει χαμός και δεν χρειάζεται να το πολιτικοποιήσουμε το θέμα.

Το θέμα της ιδέας είναι να βρούμε κάτι βαρβάτο/επιθετικό με έντονο το ελληνικό στοιχείο αλλά όχι πολιτικοποιημένο.... Αυτή είναι η άποψη μου βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην ξεφεύγουμε από το θέμα please. Το ότι είναι στο offtopic δεν πάει να πει ότι πρέπει να το ξε*****σουμε το θέμα. :)

Hipro ο Winters ίσως το εννοούσε αλλιώς. Και καλά ότι στην photo με τους 300 που φυλάνε το πέρασμα, ή στην άλλη που σπρώχνουν τους Πέρσες κάτω από το βράχο δεν χρειάζεται Ελληνική σημαία, γιατί το Ελληνικό στοιχείο είναι ήδη ΠΟΛΥ έντονο ;) Όλοι ξέρουν τους 300, δεν θα χρειάζονται ταμπελάκια.

Link to comment
Share on other sites

Τι λές ωρέ? Η 300η ταινία έιναι αμερικανιά...οι 300 η ιστορία είναι καραελληνική, εκτός και χάνω κάτι.

Και εγώ μέσα για το πέρασμα για υπογραφή :D

Ίσως να βάλουμε τις φάτσες μας :P

Link to comment
Share on other sites

δεν εγινα κατανοητος.. Αμερικανια ειναι η ολη υλοποιηση της ιστοριας περι 300 κλπ

εκτος και αν οντως ο Εφιαλτης ηταν σαν γκρεμλιν, ο Ξερξης εφηυρε το bodypiercing και οι Περσες καναν γενετικα πειραματα και φτιαχναν ανθρωπους με πριονο-χερια και τους εκαναν executioners! :P

Θα γινει αλλη κουβεντα ομως.. Τεσπα, ο λαος θα αποφασισει!

Link to comment
Share on other sites

μόνο εσύ έχεις παίξει με 5970. Υπομονή :o..

Ε οχι μονο αυτος,απλα εγω δεν εχω τοσο καλο cpu διαθεσιμο.

Τι λές ωρέ? Η 300η ταινία έιναι αμερικανιά...οι 300 η ιστορία είναι καραελληνική, εκτός και χάνω κάτι.

Και εγώ μέσα για το πέρασμα για υπογραφή :D

Ίσως να βάλουμε τις φάτσες μας :P

Και εγω γουσταρω πολυ το περασμα.

Αυτο με τις φατσες γαμάτο :P (εβαλα και τονο να μην μπερδευτουμε).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now