L3ft3r1s

Προβλημα(τακι)!!!

Recommended Posts

Κατ'αρχην , χρονια πολλα και ευτυχισμενο το νεο ετος.....Εχω ενα προβληματακι με το internet.Υπαρχουν 2-3 σαιτ (π.χ gavros.gr,sport.gr κ.α) στα οποια οταν μπαινω εμφανιζεται μια μπαρα , οπου αναγραφονται τα ακολουθα:<<Ενα προσθετο για αυτη την τοποθεσια Web δεν εκτελεστηκε.Ελεγξτε τις ρυθμισεις ασφαλειας στις ''Επιλογες Internet'' για πιθανες διενεξεις>>.Οποιος γνωριζει κατι ας βοηθησει..............

Link to comment
Share on other sites

λογικα οταν λειπει καποιο plug-in σου πεταει παραθυρακι και το κατεβαζει μονος του ο browser..Πιθανο ναμ ην ειναι αυτο.

Οταν σου βγαζει το μνμ, εχει καπου να δεις περισσοτερες λεπτομερειες/πληροφοριες??

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα σε μια απο τις σελιδες (στην sport.gr) και μοθ ανοιξε εμενα κανονικα. Ειδα οτι εχει πολλα banner και βιντεο.

Δοκιμασε να ξαναπερασεις το flash player και το java σου!

Η βοηθεια οταν την πατας δν λεει κατι αλλο??

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου εμφανιζει το βιντεο.Οι πληροφοριες αυτες ειναι πολυ γενικευμενες και δεν βγαζω ακρη.......Θα δοκιμασω αυτο που μου ειπες.Πρεπει να το κανω απεγκατασταση πρωτα?Το παραξενο ειναι οτι το συγκεκριμενο μνμ εμφανιζεται αφοτου πατω καποιο αρθρο!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον , εκανα ο,τι μου ειπες.Ωστοσο , πηγα (στο γαυρος) και ξαναβγηκε το μνμ αυτο!!!Εχω την εντυπωση οτι εχει να κανει με τις ρυθμισεις ασφαλειας.

Link to comment
Share on other sites

Δες στον πινακα ελεγχου->επιλογες ιντερνετ->αφαλεια σε ποιο επιπεδο εισαι. Εγω με μεσαιο ανοιγω κανονικα τις σελιδες.

Αλλιως κατι δεν αφηνει να περασει απο το antivirus/firewal σου.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να του πεις να επιτρεπει να δεχεται δεδομενα απο αυτα τα site. Πρεπει να το ψαξεις μεσα στα settings.

Δυστυχως εγω εχω της Microsoft και μαλλον δν θα μπορω να σε βοηθησω :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now