hammerd

RAM SET 2x2GB για ASUS STRIKER 2 EXTREME

Recommended Posts

παιδες καλησπερα και παλι...

εχω μια μητρικη ASUS STRIKER 2 EXTREME και θα ηθελα να μου προτεινει καποιος καποια καλα σετακια μνημων

που να εχει δοκιμασει η να πιστευει οτι θα παιζουν απροβληματιστα σε αυτη τη μητρικη.

βασικα θελω 2x2GB σετακι..

διαβασα οτι υπαρχουν πολλα προβληματακια με bootαρισματα και αλλα με διαφορετικα σετ μνημων..και εχω μπερδευτει λιγο.. frown.gif

ο cpu μου ειναι ενας INTEL QX6800 QUAD EXTREME 2,93GHz B3...

οποτε οπως καταλαβαινετε επειδη τωρα με την βοηθεια αρκετων παιδιων απο το forum αρχισα να ασχολουμαι

λιγο ποιο σοβαρα με το overclocking, θελω κατι καλο που να αντεχει και να τρεχει !!! biggrin.gif

τα χρηματα που θελω να δωσω ειναι περιπου 150~200? ...

και παλι πολλα πολλα thanx ^^

Link to comment
Share on other sites

οχι μια χαρα καλυτερα απο το 780ι SLI που μου χαλασε...

αυτο εχω τωρα πανω στο pc...και ειμαι στα 3400 τον QX6800 με μια οχι και τοσο καλη για αυτον ψυκτρα...μνημες εχεις καμια ιδεα ?? μπας και την κρατησω την S2EXTREME ???

Link to comment
Share on other sites

Ψαξε μηπως βρεις καποιο kit CSX Diablo 2000MHz με Micron D9GTR, κοιτα και στις πωλησεις, μπορει καποιος να πουλαει ενα τετοιο kit.

Για Cellshock ειναι παρα πολυ δυσκολο...

stealth

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια οι Low Voltage δουλευουν σε s775?

Aπο οτι μου εχουν πει οι billpeppas και Stelaras δεν ανεβαινουν καλα σε Χ38/Χ48, τωρα σε nVidia chipset δεν ξερω τι γινεται...

stealth

Link to comment
Share on other sites

μακρια απο Low Voltage! μιλαει ενας παθων! 2 στικ οφ! GEIL, OCZ στο mobo της υπογραφης μου RAMPAGE EXTREME X48 επανεκινηση στην επανεκινηση μετα απο πολυ ωρα game μεχρι που ειρθαν και οι μπλε οθονες κλαφτα χαραλαμπε!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now