Recommended Posts

Μου φαίνεται δεν πάτε καλα εδώ μέσα.Σας έχει σκήσει η αγαμία.Είμαι νέος στο forum και άπειρος,και αντί να σχολιάζεται εύστοχα το μόνο που ξέρεται είναι να κρίνεται.ΟΧΙ εμένα προσωπικά αλλα γενικά.Δεν είναι τυχαίο που παίφτει η δύναμη του site και γενικότερα της HOT,η οποία όμως έχει και αξιόλογα μέλη που δεν έχω καν τα κότσια να τους αναφέρω.

Link to comment
Share on other sites

moooarrr drama. . .

"Είμαι νέος στο forum και άπειρος,και αντί να σχολιάζεται εύστοχα το μόνο που ξέρεται είναι να κρίνεται.ΟΧΙ εμένα προσωπικά αλλα γενικά.Δεν είναι τυχαίο που παίφτει η δύναμη του site και γενικότερα της HOT"

υπάρχουν κιάλλοι νέοι στο forum αλλά προσέχουν τι λένε και πώς εκφράζονται και προπαντώς ρωτάνε/ψάχνουνε

όπως είπε και ο george, όλοι έχουν από μία. . .

Link to comment
Share on other sites

Απλά γαμάτο.Keep Rocking George!

Ξέρει κανείς πως διαγράφουμε το account στο hwbox?:que:...

Γιατί τσαντίζεσαι αδερφέ;;; Στα 2 από τα 5 ποστ μας τα χώνεις κανονικά, οπότε λόγικό είναι να μην λαμβάνονται στα σοβαρά τα ποστ σου.

Αυτός ο χώρος μας φιλοξενεί ΟΛΟΥΣ. Και εσένα και εμένα και όλους μας, οπότε πρέπει πρώτα να σέβεσαι τον χώρο που σε φιλοξενεί για να σε σεβαστεί και αυτός.

Δεν είναι ανάγκη να διαγραφεί το account σου, άσε που δεν γίνεται κάτι τέτοιο. Μπορείς κάλλιστα να μην μπεις ξανά, αλλά εγώ θα πρότεινα πρώτα να διαβάσεις λίγο το φόρουμ, να δεις αν σου ταιριάζει το ύφος του και αν σου ταιριάζει να ξεκινήσεις να λες τη γνώμη σου.

Όσο για την πτώση του φόρουμ και της ΗΟΤ, είσαι πολύ λάθος. Ψάξτο καλύτερα και θα βγάλεις σωστά συμπεράσματα.

Link to comment
Share on other sites

dread77,το έψαξα και έχεις δίκιο,μόλις τελειώσω τις εξετάσεις θα ασχοληθώ σοβαρά με το hwbot.org,λεφτάκια έχουμε,980x έχουμε,pot με LN2 έχουμε,κάτι θα γίνει.Ευτυχώς υπάρχουν και κάποιοι λογικοί εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μικρέ το παρατράβηξες το θέμα σήμερα....

2 θέματα τα έβγαλες off...

Το να δημιουργείς thread με τίτλο offer@plaisio, ενώ υπάρχει ήδη θέμα, και πετώντας λινκ από eshop, αυτό δεν λέγεται απειρία αλλιώς λέγεται....

Επίσης σεβάσου του υπόλοιπους που έχουν την υπομονή και το χιούμορ να διαβάζουν αυτά που γράφεις....

Το θέμα κλειδώνει προς το παρόν....

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώστε σας παρακαλώ όλοι.

NickThegreek το έχεις παρατραβήξει νομίζω. Εάν δεν σου αρέσει το forum, μπές στο facebook και γράφε ότι θέλεις. Εάν σου αρέσει, να το σέβεσαι και να είσαι οκ απέναντι του καθώς είσαι μέρος της κοινότητας.

Θα έχεις πάλι πρόσβαση την Κυριακή.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now