Recommended Posts

καλησπερα σε ολους!!προεκυψε ενα προβλημα με τις usb (τις μπροστα), στο silverstone raven..εχει κανεις καμια ιδεα πριν αρχισω να ξηλωνω τα πραγματα μεσα απο το κουτι,στα μεσα τις εξεταστικης??με καλυπτει η εγγυηση για τετοιου ειδους βλαβη αν χρειαστει να το στειλω στο service?

Link to comment
Share on other sites

α δεν λειτουργουν..!τωρα τελευταια το πηρα χαμπαρι που εβαλα κανα δυο στικακια και δεν τα εβρισκε..! μαρικο πιστεψε με δεν θα καθομουν να ξηλωσω κανενα καλωδιακι απο το κουτι να μου το αλλαξουν να παρω τα λευτα να ανανεωσω το hardware μου.μπορει να ειμαι ατζαμης με το hardware αλλα δεν κανω "τετοια".το κουτι ετσι και αλλιως θα το αλλαζα και αυτο το εχω "υποσχεθει" σε ενα φιλο,οπως και θα γινει..απλα να του το δωσω και να λειτουργουν ολα κανονικα θελω..!

Link to comment
Share on other sites

φιλε πανο δεν ειπα οτι το εκανες σκοπιμα, αλλα απ οτι μα ς λες προκειται για βλαβη του κουτιου...

λογικα θα το καλυπτει η εγγυηση, εγω παντως θα επερνα και ενα τηλ στο μαγαζι να ρωτησω και περαιτερω μην κουβαλαω τζαμπα το κουτι...

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το header σε ολες τις onboard usb της mobo

Δες αν τα καλωδια ειναι οκ ή κοπηκαν-τσακιστηκαν πουθενα

Βαλε καποια αλλη συσκευη πανω, mouse πχ

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το header σε ολες τις onboard usb της mobo

Δες αν τα καλωδια ειναι οκ ή κοπηκαν-τσακιστηκαν πουθενα

Βαλε καποια αλλη συσκευη πανω, mouse πχ

τα εχω κανει πολλακις αυτα..δοκιμασα και με το εξαρτημα που δινει η μομπο που μπαινει στα pci και δινει εξτρα usb και δουλευαν κανονικα..θα το παω σκετο το κουτι τοτε και βλεπουμε..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now