ipo

Τί θα θέλατε να έχει το hwbox.gr

Recommended Posts

Thanks, είχα δοκιμάσει το αλλά δεν μου πέρασε από το μυαλό η πατροπαράδοτη HTML.

Υπάρχει περίπτωση στο μεεεέλλον να μπει spoiler; Αν όχι, να τι θα ήθελα να δω!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εάν είναι τόσο προφανές...

Πώς μπορεί να δει κανείς τις ειδήσεις πέραν των 4αρων σελίδων χωρίς να αλλάξει το page number από το url;

Edit

Τώρα που το δοκίμασα το page number δεν γίνεται!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα για παράλειψη (exclude) των δημοσιεύσεων της ενότητας "Αρχείο Αγγελιών" από το New Posts ?

Το γράφω αυτό , γιατί σήμερα ειδικά , υπήρχαν 3 σελίδες με θέματα από αρχειοθετημένες αγγελίες , on top .... μέχρι να βρώ ένα regular post.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει πάιδες, αυτό έγινε μια φορά στα 5 χρόνια! Δεν έγινε και τίποτα! :)

Επίσης, ουσιαστικά γράφτηκε απάντηση όταν ήταν μέσα στις αγγελίες ακόμα και μετά κλειδώθηκαν και μεταφέρθηκαν στο Αρχείο, γι'αυτό και το είδατε έτσι.

Είναι σαν να γράψεις εσύ σε μια αγγελία σου μέσα SOLD, να εμφανιστέι πάνω πάνω στα New Posts και καπάκι εγώ να κλειδώσω και να στείλω την αγγελία στο αρχείο!

Θα φάνει και πάλι επάνω επάνω αλλά θα έχει μπεί στο αρχείο. Θα φανεί επάνω επάνω επειδή απάντησες εσύ ή όποιοσδήποτε, οχι επειδή την έστειλα στο Αρχείο :T:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει πάιδες, αυτό έγινε μια φορά στα 5 χρόνια! Δεν έγινε και τίποτα! :)

Επίσης, ουσιαστικά γράφτηκε απάντηση όταν ήταν μέσα στις αγγελίες ακόμα και μετά κλειδώθηκαν και μεταφέρθηκαν στο Αρχείο, γι'αυτό και το είδατε έτσι.

Είναι σαν να γράψεις εσύ σε μια αγγελία σου μέσα SOLD, να εμφανιστέι πάνω πάνω στα New Posts και καπάκι εγώ να κλειδώσω και να στείλω την αγγελία στο αρχείο!

Θα φάνει και πάλι επάνω επάνω αλλά θα έχει μπεί στο αρχείο. Θα φανεί επάνω επάνω επειδή απάντησες εσύ ή όποιοσδήποτε, οχι επειδή την έστειλα στο Αρχείο :T:

Κατανοητά και δεκτά όλα αυτά που λές.

Αν και στην πράξη μπορεί να πάρει μέρες , μέχρι να "καθαρίσουν" τα new posts από τη μαζική καθαριότητα στις αγγελίες.

Αλλά και πάλι , άν είναι δυνατή αυτή η ρύθμιση που έγραψα για τα new posts , καλό θα είναι νομίζω.

It's your call anyway.

:drinks:

Link to comment
Share on other sites

μιας και το άρθρο υπάρχει απλά δεν το πρόσεξα τελικά θα γίνει κατηγορία για προτάσεις για το hwbox.gr το μόνο που βλέπω είναι να λένε για γυμνές κλπ....για να σοβαρευτούμε λίγο....το forum μπορεί να θέλει καμιά δουλειά κάτι και απλά σαν χρήστες εμείς να δώσουμε παραπάνω ιδέες...

Μια από αυτές είναι πιστεύω το live chat μεταξύ των μελών....με mod αποκλειστικά και μόνο για το chat ώστε να μην έχουν πολλές δουλειές οι υπόλοιποι και φυσικά θα είναι και ποιο εύκολο να απαντηθούν ερωτήματα από εκεί

Link to comment
Share on other sites

να μπεί ενα κουμπάκι log-out διαθέσιμο σε οποιαδήποτε σελίδα.

είναι λίγο σπαστικό να χρειάζεται να πας στην αρχική σελίδα για να κάνεις log-out , σωστά?

Link to comment
Share on other sites

να μπεί ενα κουμπάκι log-out διαθέσιμο σε οποιαδήποτε σελίδα.

είναι λίγο σπαστικό να χρειάζεται να πας στην αρχική σελίδα για να κάνεις log-out , σωστά?

mofori συμφωνώ μαζί σου φίλε μου συνήθως αυτό υπήρχε πάνω στα buttons αλλά το αλλάξανε τελείως το όλο screen και είναι σπαστικό ....

Link to comment
Share on other sites

να μπεί ενα κουμπάκι log-out διαθέσιμο σε οποιαδήποτε σελίδα.

είναι λίγο σπαστικό να χρειάζεται να πας στην αρχική σελίδα για να κάνεις log-out , σωστά?

What?

Γιατι, είναι πολύ να κάνεις 1 κλικ παραπάνω? ή το γράφεις για πλάκα εάν το έπιασα καλά? :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now