George_o/c

NZXT HALE90: Ελκυστική τιμή, εκκεντρική εμφάνιση και άπλετη ισχύς!

Recommended Posts

[NEWS_IMG=NZXT HALE90: Ελκυστική τιμή, εκκεντρική εμφάνιση και άπλετη ισχύς!]http://reviews.hwbox.gr/news/nzxt.jpg[/NEWS_IMG]HALE90 ονομάζονται τα ολοκαίνουρια modular τροφοδοτικά της NZXT, που επί της ευκαιρίας στοχεύουν τα αγοραστικά κοινά των gamers και enthusiasts. Όσοι λοιπόν επιδιώκουν να αποκτήσουν σταθερή και "πεντακάθαρη" ισχύ για τον υπολογιστή τους, δεν έχουν παρά να λάβουν υπόψη τους και τα εκκεντρικά προϊόντα της NZXT. Ερχόμενα σε άσπρο χρώμα (για να ξεχωρίζουν) και με πιστοποίηση 80+ Gold, τα HALE90 διαθέτουν μονή +12V γραμμή και είναι πλήρως συμβατά με τα τελευταία ATX 12V v2.2 & EPS 12V v2.92 standards. Όταν είναι κλειστά, καταναλώνουν κάτι λιγότερο από 1W, ενώ όσον αφορά την ψύξη των υποσυστημάτων τους χρησιμοποιούν αθόρυβους 140mm dual ball-bearing ανεμιστήρες. Τέλος, αξιοσημείωτο θεωρείται το γεγονός ότι είναι εξοπλισμένα με flat cables για ευκολότερο cable management και το ότι καλύπτονται από πέντε χρόνια εγγύηση.

Οι προτεινόμενες από τον κατασκευαστή τιμές ανέρχονται στα 109.99?, 129.99?, 149.99?, 169.99? και 199.99? για τα 550W, 650W, 750W, 850W και 1000W αντίστοιχα.

[img_ALT=NZXT HALE90: Ελκυστική τιμή, εκκεντρική εμφάνιση και άπλετη ισχύς!]

http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/4614c59ecfe763f6.jpg[/img_ALT]

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο..!να το ειχαν ενα ενα καλωδιο ετοιμο slevαρισμενο και δεν ηθελα τιποτα αλλο απο το να το παραγγειλω!!

τι τα παραγγειλαμε τα καλωδια τοτε ρα??? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο. Σε μαυρο εσωτερικο θα εκανε μπαμ, αλλα, στο νεο τους κουτι ταιριαζει γαντι.

Ευχομαι η ποιοτητα που εχουν να ειναι ανταξια και της τιμης τους.

Link to comment
Share on other sites

τι τα παραγγειλαμε τα καλωδια τοτε ρα??? :hehe:

πρεπει να δεις τα καλωδια ποσο καλα εχουν κατσει!!!θα βαλω στην παραγγελεια και 10μετρα sleeve να περασω ενα χερακια και κατι αλλα ψιλολοιδια..αντε τι θα γινει θα παραγγειλουμε τα αλλα? ;) στειλε πμ να μου πεις!!!

Link to comment
Share on other sites

έχουμε δει άπειρα τροφοδοτικά, γιατί όμως δεν πέφτουν οι τιμές τους;

πόσο πιο απιβλητική τεχνολογία χρησιμοποιεί ένα τροφοδοτικό 1k W από έναν amd phenom II X6 1055T ;

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα, θα έδινα 200-300 ευρω για ένα τροφοδοτικο που θα μου κάνει παρέα 3-4-5 χρονια, ήδη πάει να κλείσει τον 4ο το καημένο το hiper μου :P

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα, θα έδινα 200-300 ευρω για ένα τροφοδοτικο που θα μου κάνει παρέα 3-4-5 χρονια, ήδη πάει να κλείσει τον 4ο το καημένο το hiper μου :P

Γιατί το δικό μου κρατάει 9 χρόνια και συνεχίζει...;;;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now