BeetleJuice

Lacie 500gb rikiki 2,5" @ 75 @ Kωτσοβωλος Ρεντη

Recommended Posts

ξερω τι ποσταρω

το electro εχει κλεισει εδω και 2 μηνες !

95 πουλαει ο κωτσοβωλος

το λινκ του κωτσοβωλου το πιο φτηνο δεν εχει κομματια αν πας στο μαγαζι ή ειναι διασπαρτα...

βιαστηκες αρχηγε!

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις "και αυτοι"

ΜΟΝΟ αυτοι πουλανε απο skroutz ,το ελεκτρο εχει κλεισει εδω και 2 μηνες οριστικα.

και ναι , η τιμη ηταν για λιγα κομματια συμφωνα με ολες τις αλυσιδες που εχω δει εγω ,και τις βλεπω ΟΛΕΣ σε ολη την ελλαδα

μαλιστα μερικοι κωτσοβωλοι αν πας ο ιδιος στο μαγαζι θα το βρεις 95 ευρω

επιπλεον το λινκ που δινεις ειναι dead, πιθανως να το ειδαν και να το εφτιαξαν

εν πασει περιπτωση αν καποιος θελει να παρει τα ξεχασμενα κομματια του κωτσοβωλου ας παρει σβαρνα ολα τα υποκαταστηματα και αν βρει καποιο ας το παρει με 67

εγω ξερω οτι τα περισσοτερα γνωστα μαγαζια πουλανε 90+

ουτως ή αλλως δεν εχω κανενα συμφερον προσωπικο

η δουλεια μου ειναι να ξερω ολες τις τιμες απο ολα τα γνωστα και μεγαλα μαγαζια και εκρινα σωστο να σας πω ποσο το βρηκα , ποσο πουλανε συνηυως και που.

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις "και αυτοι"

Ειναι συνηθες φαινομενο στις μεγαλες αλυσιδες τελευταια να τα χουν κανει λιγο...μανταρα στη διαθεσιμοτητα, παντου προβληματα βλεπω/ακουω :P

ΜΟΝΟ αυτοι πουλανε απο skroutz ,το ελεκτρο εχει κλεισει εδω και 2 μηνες οριστικα.

και ναι , η τιμη ηταν για λιγα κομματια συμφωνα με ολες τις αλυσιδες που εχω δει εγω ,και τις βλεπω ΟΛΕΣ σε ολη την ελλαδα

μαλιστα μερικοι κωτσοβωλοι αν πας ο ιδιος στο μαγαζι θα το βρεις 95 ευρω

Δηλαδη ο Κωτσοβολος εχει διαφορετικες τιμες στο internet και ανα καταστημα??? Το ειχα ακουσει απο εναν ταξιτζη αυτο που εβλεπε παντα χαμηλοτερες τιμες στο Ρεντη και τον ειχε παραξενεψει - ισχυει τελικα?

επιπλεον το λινκ που δινεις ειναι dead, πιθανως να το ειδαν και να το εφτιαξαν

Μια χαρα δουλευει ρα, παλι στα 67? τον εκλεισα :hehe:

εν πασει περιπτωση αν καποιος θελει να παρει τα ξεχασμενα κομματια του κωτσοβωλου ας παρει σβαρνα ολα τα υποκαταστηματα και αν βρει καποιο ας το παρει με 67

εγω ξερω οτι τα περισσοτερα γνωστα μαγαζια πουλανε 90+

ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΤ τον παιρνεις 67? ρα, οχι απο καταστημα!! :D

ουτως ή αλλως δεν εχω κανενα συμφερον προσωπικο

η δουλεια μου ειναι να ξερω ολες τις τιμες απο ολα τα γνωστα και μεγαλα μαγαζια και εκρινα σωστο να σας πω ποσο το βρηκα , ποσο πουλανε συνηυως και που.

Εννοειται οτι εχεις προσωπικο συμφερον, με τοσες μετοχες που εχεις!!! :hehe: :hehe:

Καλα κανεις ρε κορμι και ποσταρεις τις προσφορες, απλα ετυχε να δω στο net - στο συγκεκριμενο δισκο - το "Παζαρι" :drinks:

Link to comment
Share on other sites

στην συγκεκριμενη αλυσιδα πολυ συχνα εχουν αλλες τιμες τα καταστηματα , αλλες το ιντερνετ

πολυ συχνα ακομα και τα ιδια τα καταστηματα λειτουργουν αυτονομα , και ενα προιον που στο ενα εχει 50 ευρω στο αλλο μπορει να εχει ακομα και 10 ευρω (προσφορα)

99% ειναι τιμη ιντερνετ

εγω παντως στο φωτογραφησα απο μαγαζι στα 95 ευρω αν θες να στην στειλω

ειναι προφανες οτι αν κατσουμε να ψειρισουμε προσφορες απο ονλαιν σοπ ζητω που καηκαμε

εγω μιλαω παντα για προσφορες που πας σημερα αυριο και ψωνιζεις απο συγκεκριμενο καταστημα

πολυ πιθανο να μην εχουν να δωσουν λη να το αργησουν

μπορει και να στο φερουν

την εχω παθει γιαυτο μιλαω , και τελικα πηγα στο καταστημα και εψαχνα μονος μου στις αποθηκες να βρω αυτο πουχα ψωνισει..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now