Recommended Posts

πηρα και γω εναν!! :D:D

my first SSD! να δω πως θα ερθει πολωνια :hehe::hehe:

αφηστε που την πρωτη φορα που παταω ολοκληρωση παραγγλιας μου πεταξε error και λεω νατα μαααααααςςςςςςςςςς παλι το πλαισιοοοοοοοοο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη? που χαθηκες εσυ ρα?

θα πω κατι που ισως ακουστει αστειο, αλλα διαβαζω..!!:Pμε εχουν στριμωξει ασχημα οι εργασιες και τα autocad..:(παρτε και για μενα κανεναν!!!μεγεια σε ολους!!!

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα ρε Πανο! υπομονη με τη σχολη, πιο μετα θα λες μακαρι να ειχα εργασιες σχολης, αντι για ...εργασια!! ;)

προβλημα με την εργασια δεν εχω..μονο με το πρωινο ξυπνημε εχω!!!!αν δεν παει 2 το μεσημερι δεν λειτουργω..!!!:P:p

οσο για τις εργασιες το π-σ-κ που περασε ηταν το χειροτερο της φοιτητικης μου ζωης..κοιμηθηκα 4ωρες παρασκευη προς σαββατο και μετα παλι δευτερα πρωι..

@ζαχο 5 ΤΙ θα τους κανεις??:D:D καλοδουλευτοι και σε σενα!!αν και το μονο σιγουρο ειναι πως σε σεν αθα πιασουν τοπο!!!!!

edit: γιωργο δες τις προσκλησεις σου στο fb!!! το καλυτεροτερο σουβλακι στο ρεθυμνο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

2304d01eccd770d1.jpg

μόλις πήγα και τους πήρα και προφανώς έκανα την πατέντα μου για να μην χρησιμοποιήσω και τα δυο 2.5 to 3.5 adaptors :P

περναω win και σας λέω εντυπώσεις.

Edited by AMDnord
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now