JC_Denton

Μεγάλος Χριστουγεννιάτικος Διαγωνισμός 2010 με πολλά δώρα!!!

Recommended Posts

Μπράβο στα παιδιά που νίκησαν... απλα θεώρησα ότι το ρομποτάκι... με την ενσωματομένη CAMERA - MIC , και τον wi-fi δέκτη,,,,.... ... θα μετρούσαν σαν hardware.....

Anyways, καλοφόραιτα :) τα δώρα, να έχουμε μια χρυσή χρονιά όλοι μας.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ παιδιά. Είναι η πρώτη φορά που κερδίζω κάτι σε διαγωνισμό. Συγχαρητήρια και στα υπόλοιπα παιδιά που κέρδισαν. Καλή Χρονιά...

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητήρια στους τυχερούς :D αλλά και στους διοργανωτές ;)

μακάρι να δούμε κι άλλους διαγωνισμούς που να μην χρειάζεσαι πολλά λεφτά ή τούμπανο PC για να συμμετέχεις...

Link to comment
Share on other sites

Ο διαγωνισμός θα λήξει στις 8 Ιανουαρίου και η κριτική επιτροπή δεν θα έιναι άλλη απο τους αγαπημένους σας admin ! Για άλλη μία φορά θέλουμε να ευχαριστήσουμε θερμά όλους μας τους χορηγούς που χωρίς αυτούς δεν θα μπορούσε να γίνει ο διαγωνισμός και να σας ευχηθούμε χαρούμενα Χριστούγεννα και ένα πολύ ευτυχισμένο νέο έτος !

Διαβαζοντας τα παραπανω, καταλαβαινει κανεις οτι ΔΕΝ θα βγουν νικιτες απο ΚΛΗΡΩΣΗ αλλα απο ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ... κανω λαθος ???

Δεν γκρινιαζω, απλα δεν υπηρχε λογος να φαω 5+ ωρες με την δικια μου φωτογραφια (σελ 20). Θα μπορουσα κι εγω να κανω κατι πολυ πιο απλο.

Και παλι λεω οτι δεν γρινιαζω απλα κοπιασα πολυ, χωρις λογο.

Μπραβο στους ΤΥΧΕΡΟΥΣ οποτε !!!

Link to comment
Share on other sites

Ο διαγωνισμός θα λήξει στις 8 Ιανουαρίου και η κριτική επιτροπή δεν θα έιναι άλλη απο τους αγαπημένους σας admin ! Για άλλη μία φορά θέλουμε να ευχαριστήσουμε θερμά όλους μας τους χορηγούς που χωρίς αυτούς δεν θα μπορούσε να γίνει ο διαγωνισμός και να σας ευχηθούμε χαρούμενα Χριστούγεννα και ένα πολύ ευτυχισμένο νέο έτος !

Διαβαζοντας τα παραπανω, καταλαβαινει κανεις οτι ΔΕΝ θα βγουν νικιτες απο ΚΛΗΡΩΣΗ αλλα απο ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ... κανω λαθος ???

Δεν γκρινιαζω, απλα δεν υπηρχε λογος να φαω 5+ ωρες με την δικια μου φωτογραφια (σελ 20). Θα μπορουσα κι εγω να κανω κατι πολυ πιο απλο.

Και παλι λεω οτι δεν γρινιαζω απλα κοπιασα πολυ, χωρις λογο.

Μπραβο στους ΤΥΧΕΡΟΥΣ οποτε !!!

Τί να κάνουμε έτσι είναι, σε οποιοδήποτε διαγωνισμό, οποιούδήποτε site πάντα υπάρχουν κάποιοι που δεκ κέρδισαν τίποτα και γκρινιάζουν ...:P

Καλή χρονιά να έχουμε παιδιά, και του χρόνου :)

Link to comment
Share on other sites

Ο διαγωνισμός θα λήξει στις 8 Ιανουαρίου και η κριτική επιτροπή δεν θα έιναι άλλη απο τους αγαπημένους σας admin ! Για άλλη μία φορά θέλουμε να ευχαριστήσουμε θερμά όλους μας τους χορηγούς που χωρίς αυτούς δεν θα μπορούσε να γίνει ο διαγωνισμός και να σας ευχηθούμε χαρούμενα Χριστούγεννα και ένα πολύ ευτυχισμένο νέο έτος !

Διαβαζοντας τα παραπανω, καταλαβαινει κανεις οτι ΔΕΝ θα βγουν νικιτες απο ΚΛΗΡΩΣΗ αλλα απο ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ... κανω λαθος ???

Δεν γκρινιαζω, απλα δεν υπηρχε λογος να φαω 5+ ωρες με την δικια μου φωτογραφια (σελ 20). Θα μπορουσα κι εγω να κανω κατι πολυ πιο απλο.

Και παλι λεω οτι δεν γρινιαζω απλα κοπιασα πολυ, χωρις λογο.

Μπραβο στους ΤΥΧΕΡΟΥΣ οποτε !!!

Από την πρώτη σελίδα του διαγωνισμού.

Πολύ απλά, παίρνετε το κινητό σας ή την ψηφιακή σας κάμερα και μας ποστάρετε σε αυτό εδώ το θέμα μια φωτογραφία που συνδέει το hardware με τα Χριστούγεννα. Πώς σας φαίνεται η ιδέα του Vouda;

Μετά το τέλος του διαγωνισμού, όπου θα πραγματοποιηθεί κλήρωση με τα ονόματα όλων όσων συμμετείχαν, 20 τυχεροί θα απολαμβάνουν ποικίλα δώρα από τους χορηγούς μας, δηλαδή από: MSI, Gigabyte, Coolermaster, Corsair, OCZ & Kingston!

Link to comment
Share on other sites

@sakispow έχεις δίκιο. Ξεχάσαμε να το αλλάξουμε και μετά απο μινι σύσκεψη με τα υπόλοιπα παιδία είπαμε πώς πιο δίκαιο θα έιναι να τραβήξουμε στην τύχη νικητές και όχι όποιος έχει την καλύτερη ιδέα/φωτογραφία ! my bad :(

Για να νιώσεις καλύτερα όμως, την επόμενη φορά που θα βγούμε έξω, σε κερνάμε σουβλάκια να είμαστε πάτσι :) τι λες?

Παίδες, τα έχω λάβει όλα τα πμ (καμιά 70αριά :P ) και σιγά σιγά θα αρχίσω να συσκευάζω καινα στέλνω ! Λίγο υπομονή με τις ερωτήσεις γιατί μου πέσανε πολλές :D

Link to comment
Share on other sites

@sakispow έχεις δίκιο. Ξεχάσαμε να το αλλάξουμε και μετά απο μινι σύσκεψη με τα υπόλοιπα παιδία είπαμε πώς πιο δίκαιο θα έιναι να τραβήξουμε στην τύχη νικητές και όχι όποιος έχει την καλύτερη ιδέα/φωτογραφία ! my bad :(

Για να νιώσεις καλύτερα όμως, την επόμενη φορά που θα βγούμε έξω, σε κερνάμε σουβλάκια να είμαστε πάτσι :) τι λες?

Παίδες, τα έχω λάβει όλα τα πμ (καμιά 70αριά :P ) και σιγά σιγά θα αρχίσω να συσκευάζω καινα στέλνω ! Λίγο υπομονή με τις ερωτήσεις γιατί μου πέσανε πολλές :D

GORILLAKOS με σκοτωνεις...αλλα στο λεω.... δεν θα την βγαλεις με λιγα σουβλακια !

:victory:...

Link to comment
Share on other sites

1ον Εγώ γιατί δεν κέρδισα;

2ον Όσο έγραφα το 1ον ακόμη δεν κατάλαβα γιατί δεν κέρδισα.

3ον Όποιος δεν τα παραλάβει etc στείλ'τα σε μένα gorilla αλλιώς με κερνάς σουβλάκια.

Link to comment
Share on other sites

GORILLAKOS με σκοτωνεις...αλλα στο λεω.... δεν θα την βγαλεις με λιγα σουβλακια !

:victory:...

Κατέβα εσύ απο Σαλόνικα, και σε κερνάω και σεφταλιές και ότι θέλεις :P

1ον Εγώ γιατί δεν κέρδισα;

2ον Όσο έγραφα το 1ον ακόμη δεν κατάλαβα γιατί δεν κέρδισα.

3ον Όποιος δεν τα παραλάβει etc στείλ'τα σε μένα gorilla αλλιώς με κερνάς σουβλάκια.

Πω πώ γκρίνια η δικιά σου :P

Link to comment
Share on other sites

Κατέβα εσύ απο Σαλόνικα, και σε κερνάω και σεφταλιές και ότι θέλεις :P

Πω πώ γκρίνια η δικιά σου :P

Ώπα. Άκυρα τα σουβλάκια, θέλω και 'γω σεφταλιές χοντρέ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now