George_o/c

Intel Sandy Bridge: Έφτασαν, επισήμως πλέον!

Recommended Posts

Στο Χρηματιστήριο δεν παίζεις, επενδύεις. Εκτός αν ανήκεις σε αυτούς που κυνηγούν το εύκολο χρήμα και τις γρήγορες αγοραπωλησίες, τους λεγόμενους κερδοσκόπους :P

Link to comment
Share on other sites

πλαισιο+asus= no go

δεν ξερω για ποσο καιρο ακομα δεν θα εχει ασους.

Όντως. Γιατί συμβαίνει αυτό φανταστικέ Γορίλα...? :)

Μιλάμε έχουν έρθει τα πάνω κάτω...

Εμείς οι παμπάλαιοι μάθαμε το πλαίσιο μόνο με asus και chaintech... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

οι απλοι, ο μεγαλυτερος έχει μαξ μουλτι χ42. αρα μιλαμε στην καλυτερη για 42χ105.

edit:

δες ακριβως πως παιζουν

limited_unlocked.jpg

ο αποπανω ειναι ο 2500

Edited by AMDnord
Link to comment
Share on other sites

o 2600K εχει πεσει 12ε απο την Δευτερα.!!!!

και ολοι οι αλλοι κατεβαινουν αντιστοιχα

παρακολουθω το εσοπ και πλαισιο. αναρωτιεμαι που θα σταματησει. γι' αυτο ελεγε ο γοριλλας να περιμενουμε καμια βδομαδα! :)

ενω οι mobo διατηρουνται, η καλυτερη κατα τη γνωμη μου (αποδοση προς τιμη) ειναι η ΑΣΟΥΣ P8P67 pro

μεχρι νεοτερας

Link to comment
Share on other sites

Ποιες μου προτεινεις στα ιδια λεφτα?

[/offtopic]αλλαξε avatar πηγα να απαντησω στον σπυρο τωρα!!:P:p:p[/offtopic]

αν δεν εισαι του o/c πολυ δεν ειναι ασχημες..!απλα δεν ανεβαινουν πολυ..!τις εχω δοκιμασει δεν πανε ειναι η αληθεια..!;)

Link to comment
Share on other sites

Ποιες μου προτεινεις στα ιδια λεφτα?

...my bad τώρα έιδα πόσο έχουν...εε οπότε σε αυτά τα λεφτά δεν υπάρχουν πολλές επιλογές χτυπα τες, έγω είχα μεινει στις 8-8-8-24 που έιχαν 250? ;)

Link to comment
Share on other sites

...my bad τώρα έιδα πόσο έχουν...εε οπότε σε αυτά τα λεφτά δεν υπάρχουν πολλές επιλογές χτυπα τες, έγω είχα μεινει στις 8-8-8-24 που έιχαν 250? ;)

LAST price τις χτυπησα στα 159 :D

profit

Link to comment
Share on other sites

Επιμένω ότι ακόμα ζορίζονται οι Sandy Bridge με τα Hyper για κάποιο λόγο. Και ο Stummerwinter έπαιζε με διαιρέτη 1:7 και τις μνήμες στα 950MHz 7-8-7. Ο SOF πάλι δεν μπορεί να παίξει καθόλου με τα Hyper του, ζορίζεται όλο το σύστημα.

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το Coldbug που τα λέγαμε χθες με τον Στέλιο, αν δεν κάνω λάθος ο pepinorang είπε ότι δοκίμασε άζωτο γιατί δεν είχε μονοβάθμιο ή κάτι παρόμοιο να παίξει -40*C ας πούμε. Κάτω λέει από τους -3*C ξεκινούσαν προβλήματα οπότε δεν ασχολήθηκε περισσότερο :hehe:

SandyBridge 2D madness - let's tweak for the best 1m, 32m, pifast and wprime! - XtremeSystems Forums

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now