George_o/c

MSI MOA 2011 - Master Overclocking Arena Greek Qualifiers

Recommended Posts

Από ότι βλέπω το 3D Mark 11 εξαρτάτε πιο πολύ από την GPU και πολύ λιγότερο από το CPU σε αντίθεση με τα προηγούμενα 3D Mark.

Είναι σχεδόν μόνο GPU. Ένα moderate overclock σε CPU και μετά δίνεις ότι μπορείς στην κάρτα ;)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια σε ολους οσους πηραν μερος ! Ο ανταγωνισμος ηταν ολιγον τι δυσκολος !Παλι καλα που δεν προλαβε και ο hiprιδης δηλαδη ... :hehe:

Κριμα για το καμμενο hardware που ειχαμε αρκετοι , αλλα μεσα στο προγραμμα ειναι και αυτο .

Ευχαριστουμε και παμε δυνατα για τα καλυτερα !:drinks:

Link to comment
Share on other sites

:) αν δεν καπσεις δεν μαθαινεις λεει η παροιμια...

αν θες να μαθεις να χτιζεις σπιτια πρωτα κανεις τον εμπρηστη?????

Πιτσιρικας ειχα τασεις εμπρησμου ... Εχω κανει μερικα πολυ καλα , οπως φωτια στο υπογειο της πολυκατοικιας . Εριξα ενα χαρτι ψιλοσβησμενο απο αναπτηρα κατω απο το ασανσερ . (Πιστεψα οτι εσβησε και δεν υπολογισα οτι μπορουσε να αρπαξει ) :D

Μετα απο ενα τεταρτο ... ακουω σειρηνες πυροσβεστικης κατω απο το μπαλκονι (5ος οροφος) .

Ε , οταν ανοιξα την εξοπορτα και βγηκα στο διαδρομο του οροφου ... καταλαβα οτι ηταν για εμας (Απο τον καπνο φυσικα ) . Φαινεται υπηρχαν και αλλα χαρτια πεταμενα εκει κατω και αρπαξαν ολα μαζι .

Απο τις παλιες εποχες ... γυρω στο 1990 (Οχι δεν εχω μεγαλωσει στην Αθηνα) .

Λες να σημαινει κατι αυτο ??? :que:...

Link to comment
Share on other sites

μικρο το κακο στελιο εγώ μια φορά έκαψα το πρώτο μου μηχανάκι μου κατά λάθος 16 χρόνων που μου ειχανε πάρει η γονείς μου με υπογραφή για το δίπλωμα οπότε καταλαβαίνεις ξενερωμα......

καληνύχτα παίδες!!!!

Link to comment
Share on other sites

ενα καλο Sandy.... τιποτα αλλο....

και μια μετρια καρτα....και φυγατε για 5αδα....

Μακαρι να ειστε κορυφη ... το θελω οσο τιποτα αλλο μεσα στους ΤΟΥΡΚΑΛΑΔΕΣ....

Οσο μπορειτε να τους ριχνετε μπινελικια.....

ΠΡΟΣΟΧΗ! απο μ@λ@κ@ και τετοια τα ξερουν τα καταλαβαινουν πλεον.... πιαστε τα αλλα....

Παρτε πισω την ΠΟΛΗ ρεεεεεε....

με πιασανε τα πατριωτικα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now