George_o/c

MSI MOA 2011 - Master Overclocking Arena Greek Qualifiers

Recommended Posts

George_o/c εδώ:D Έχω τρελαθεί στις φωτογραφίες, μόλις τελείωσα και μια 40λεπτη συνέντευξη με τον Jason, τον υπεύθυνο του marketing. Μας είπε και για το overclocking και για το support σε Έλληνες και για το Z68 και για πολλά άλλα!

Δεύτερη θέση είμαστε: 5600 το cpu και 1425/1320 η κάρτα! Πάμε πανηγυρικά! :D

Σας αφήνω, πάω για τσιγάρο με τον Πάστελ. Να προσέχετε :D

Link to comment
Share on other sites

Τους πιάνουμε στο 3DMark2011 ?

Μην γράφεις για τσιγάρα γιατί διαβάζει και η μάνα του :hehe:

ΑΝ η κάρτα παίξει καλά, θα πάρουν την πρωτιά τα παιδιά μας........ :D

Link to comment
Share on other sites

Ο Πάστελ δεν καπνίζει (αχεμ αχεμ :P), απλά μου δίνει πακέτα από την κούτα Ντάβιντοφ που αγόρασε ο σαμπζέρος :hehe: Ο Στέλιος που κοντρολάρει την κάρτα, έχει τρελαθεί με το κάνιστρο του Φιλ, τι τεκ9 και μ@λακίες μου λέει, αυτό είναι κάνιστρο :D:D Μιλάμε το άτιμο κοντράρει τέλεια, του έβαζα και εγώ για λίγο και το είδα από πρώτο χέρι ;)

Εμείς, οι Ρουμάνοι και ο Μασμανίδης θα κοντραριστούμε αύριο στο 3DMark11.

Μόλις τώρα, τώρα που σας γράφω βγάλαμε 154194 :D:D Γ@μάμε ΛΕΜΕ! Ο ΠΑΣΤΕΛΙΔΗΣ ΦΩΝΑΖΕΙ, ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΛΑΕΙ :hehe:

Μας έκλεισε στο σέιβ επειδή είναι μ@λάκες αυτοί της MSI, μέχρι να γράψουν όλα τα στοιχεία αργούν απίστευτα... Δεν πειράζει ξαναπαίζουν τώρα :)

Link to comment
Share on other sites

154227 :D

μπραβο ρε παίδες, μπράβο.

σε τι mhz κορκο?

Kρητικός: 5500 το σιπιγιου και 1440/1350 η κάρτα :D Ο Στέλιος ο καημένος θα ταβλιαστεί το βράδυ γιατί τα ελέγχει ΟΛΑ, κάνιστρο και μπιστολάκι :hehe:

Καλά μιλάμε ο Παστελίδης είναι λες και έχει πάρει κόκα, σαν τον Σάκη ένα πράμα :hehe:

Παστελ: Ο ELMOR εχει ΣΙΦΙΛΗ αυτη τη στιγμη..... νταξει ειναι ολοι μαζεμενοι απο πανω μας και απλα θαυμαζουν. Ο Matose απορει....νταξει οι Ρουμανοι ειναι καλα παιδια και προπαντων φιλοι μας :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now