chri5ti9

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΗΧΕΙΩΝ

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια.Εχω τα ηχεια Creative T6100.Τα οποια δουλευαν μια χαρα ωσπου μετα απο μια επανεκκινηση η τα windows μου λενε οτι τα ηχεια δεν ειναι συνδεδεμενα.Εν αντιθεση εγω τα εχω συνδεδεμενα και τις τρεισ υποδοχες.Τι θα μπορουσε να ειναι?Εχω βαλει τα παντα drivers και ολα τα συναφη αλλα τπτ.Ποιο θα μπορουσε να ειναι το προβλημα?Να καηκαν τα ηχεια,η μητρικη ή μηπως ειναι malware που εφαγα το μεσιμερη?Σας παρακαλω βοηθηστε με

Chri5ti9

Link to comment
Share on other sites

Συνδεσα τα ακουστικα με τα ηχεια ενω τα ηχεια ηταν συνδεδεμενα και τπτ.Συνδεσα απευθειας στην μητρικη τα ακουστικα παλι τπτ τα εβαλα και στο front panel παλι τπτ.Αλλα ηχεια δεν εχω να δοκιμασω.

Link to comment
Share on other sites

εχει ρε συ ενταξει αλλο 1,5 χρονο αλλα το θεμα ειναι απο τι να εγινε?Απο την στιγμη που δεν πειραξα τπτ.Η θυρες εκεινες να χαλασαν?Μονες τους?Μηπως ειναι απο ενα malware που ειχα φαει και το ειχα κανει allow για το counter?

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ξες τι εκανα?Πειρα ξες εκεινα των ηχειων τα μακρουλα:)... που μπαινουν στην μητρικη και τα ακουμπυσα και εβγαζαν ηχω.Τωρα στο ριαλτεκ το προγραμμα εκανα κατι αλχημεις.Τα ηχεια τα ειδε αλλα δεν μπορουν να βγαλουν ηχο.Βρισκομαστε σε καλο δρομο.Πιστευω καμμια μικρολαλακια θα ειναι και δεν μπορω να το προσεξω.

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτισω το πισω το πανελ δεν το βλεπει υπαρχει περιπτωση να μην συνδεδεμενο?Συνδεονται αυτα με την μητρικη με κανα καλωδιακι?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now