TONY GAL

ηχεια Ζ5500 or Z906!!!!

Recommended Posts

Τα z5500 τα έχω ακούσει επανηλημένα - τα έχει φίλος - και είναι πάντα θετική έπληξη το πόσο ευχάριστα είναι. Παίζει να είναι setαρισμένα κάπως μπασάτα αλλά και πάλι είναι πολύ ευχάριστα και ψαρωτικά.

Τα z906 δεν τα έχω δει από κοντά - αλλά για εμένα είναι πιο eye-candy.

Τα specs τι λένε; Και επίσης, για τι χώρο μιλάμε;

Link to comment
Share on other sites

Και εγω τα ακούω επανειλημμένα τα 5500 και μου ακούγονται πολύ καλά + οτι ο φιλος που τα εχει του εχει μια asus d2s xonar και σκοτώνουνε.στα watt και τα 2 είναι 500 (ετσι λενε)με τη μόνη διαφορά οτι το sub στα 5500 ειναι πιο μεγάλο με διαφορά 35 watt αλλα και σε Inch,ενω ολα τα αλλα είναι ίδια..εγω έστω ελεγα μπας εχει ακουσει κανένας τα 906 απο κοντά!

έχω την εντύπωση οτι τα 5500 είναι και πιο δυνατά και πιο ζόρικα για αυτό και ολίγον πιο ακριβά.μαλλον για 5500 με βλέπω !!

Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι ειναι ο αντικαταστατης τους..θελαν ενα φρεσκαρισμα.. απλα το θεμα ειναι να εχεις χωρο οχι σαν εμενα που τα εχω ολα το ενα διπλα στο αλλο.. επισης καλο θα ηταν να τα ακουσεις..!τα εχω 3χρονια τα δικα μου και συνολο να εχουν παιξει 10λεπτα στην μεση..! γενικα να εχεις την δυνατοτητα να τα αξιοποιεις..!

Link to comment
Share on other sites

Μου είναι πολύ δύσκολο να πιστέψω πως ο αντικαταστάτης των z5500 είναι τα z906 πολύ ψέυτικα φαίνονται...πιστεύω πως σύντομα θα βγει κάτι πιο αξιόλογο για να αντικαταστήσει ένα προϊόν που κυκλοφορεί 7 χρόνια....Δεν υπάρχει περίπτωση να βρεις κάποιον που να έχει z5500 και να σου πει μην τα πάρεις..απλά είναι λίγο δύσκολο να βρεις κάποιον που να έχει τα z906!...

Link to comment
Share on other sites

Eγω εχω τα Z5400 που έχουν και 2 οπτικές ινες + τα αλλα, ειναι και ο λογος που τα προτίμησα απο τα z5500...

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.575108

......ποτε δεν εχουν παίξει πανω απο 60%-70% τρίζει ολο το δωμάτιο!!!!

Βαζω το GLADIATOR την σκηνη στην ARENA, καλα νομιζεις οτι εισαι εκει....

τα έχω 6 χρόνια !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now