vagg_

Υψηλές θερμοκρασίες σε laptop

Recommended Posts

κριμα ειναι να σας περνουν τα λεφτα ετσι.

Διαφωνώ, από κάπου πρέπει να ζήσουν κ αυτοί οι άνθρωποι..

Μην μασάς ρει. Για όλα υπάρχει πρώτη φορά

Και εγώ αυτής της άποψης είμαι αλλά δεν λέει και να πειραματίζεσαι σε κάτι που κοστίζει αρκετά χρήματα...Μαθαίνεις σε ένα χαλασμένο και μετά ανοίγεις το δικό σου...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς εγώ είχα κολλήσει στο να το ανοίξω γιατί χρειαζόμουν ένα εργαλείο το οποίο δεν είχα και δεν ξέρω κιόλλας ποιο είναι αυτό για να το ανοίξω και

εννοείται φυσικά ότι όταν μου είπαν ότι δεν το καλύπτει η εγγύηση ζήτησα να μου δώσουν πίσω και τα "χαλασμένα" υλικά.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ρε George στα HP το CPU Cooler ειναι κάτω απο το Keyboard? ΟΛΗ αυτη η ταλαιπωρία για να αλάξεις μια πάστα δηλαδή? Αν είναι ποτε δυνατόν.. Turbo X , 4 με 5 βίδες και τα έχεις όλα μπροστά σου ! Πάνω σε αυτο που λες πάντως Venisk και στα Desktop ρισκάρεις να κάνεις ζημιά κάνωντας μόντες η ακόμα ακόμα κάνωντας και το πιο απλο, να βάλεις πχ μια καινούργια ψύκτρα στον επεξεργαστή..Απλα δεν "φοβάσε" τόσο πολυ γιατι έχεις περισότερο χώρο.. Πιστεύω οτι η χαρά του να "επισκευάζεις" κάτι μόνος σου δεν συγκρίνετε με τίποτα.. Συν του ότι αμα δεν "χαλάσεις" και δεν "πληρώσεις" δεν μαθαίνεις.. Ποσοι απο εδω στην προσπάθεια τους να κάνουν κάποια πατέντα η να επισκευάσουν κατι εχουν χαλάσει κάτι αλλο..?

Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου παντως, για να φτασω στο ανεμιστηρακι πρεπει να τα βγαλω κυριολεκτικα ΟΛΑ απο μεσα πρωτα.

Οποτε προτιμω να το φυσαω με κομπρεσερακι αερα απ εξω :P

Τα χειρότερα σε αυτήν την κατηγορία πίστεψε με είναι τα Toshiba Satellite.Εκεί γίνεται πραγματικά εγχείριση για να φτάσεις στο μεδούλι του laptop. :bows:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now