George_o/c

HWBOX & MSI Summer 2011 Photo Contest: Φωτογράφισε και κέρδισε!

Recommended Posts

Την 480 μάλλον θα την πάρω εγώ την μία... Έχω βγάλει μία ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ φωτό που θα ποστάρω τελευταία μέρα για σπάσιμο... Πραγματικά η φωτό δεν παίζεται! :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το τραπεζομαντιλάκι δεν δίνεται :P

Σάκη αν την ποστάρεις τελευταία μέρα την φωτογραφία ή και τελευταία στιγμή, πόσα Likes λες να πάρει; Μπορεί σε μία να έχουν κάνει 10 Like και παρόλο που θα είναι κάτι χειρότερο σαν ιδέα, ο τύπος αυτός θα έχει περισσότερες πιθανότητες από σένα να κερδίσει την Hydrogen :D

Link to comment
Share on other sites

Την 480 μάλλον θα την πάρω εγώ την μία... Έχω βγάλει μία ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ φωτό που θα ποστάρω τελευταία μέρα για σπάσιμο... Πραγματικά η φωτό δεν παίζεται! :)

Ε βαλτην να σε καμαρωσουμε γιατι με την δικια μου μονο αν δεν υπαρχουν αλλες συμμετοχες μπορει να κερδισω:P..

Link to comment
Share on other sites

Ε βαλτην να σε καμαρωσουμε γιατι με την δικια μου μονο αν δεν υπαρχουν αλλες συμμετοχες μπορει να κερδισω:P..

Ισως κερδίσεις κι εσύ. Τώρα πάντως δεν την βάζω... Καμπάνα θα σκάσει που λένε :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω μάλλον θα βάλω τελευταία στιγμή.

Θα πάρει λίγο ψάξιμο να βρω γκομενάκια που να μην έχουν prob να βγούνε γυμνές σε public photo :D

Αν δεν βρεθούνε, τότε μάλλον θα ντυθώ Christian Ney και θα πάω σε καμμιά θάλασσα να benchάρω μέσα σε βάρκα :D

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και το τρίτο δώρο του διαγωνισμού! Έγινε update στο Facebook page για να ξέρετε πόσα είναι μέχρι τώρα HwBox | Facebook :) Θα 'ρθουν κι άλλα :D

Μέχρι τώρα έχουμε πάντως:

- MSI N480GTX Hydrogen

- MSI R5670 Cyclone

- MSI P55M-GD45

[media]

[/media]

:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Yoshi εσύ είσαι η Δέσποινα ε; Χεχε σε είχα καταλάβει :hehe::hehe:

(πλάκα κάνω έτσι; :))

Για να βλέπουμε κίνηση, άντε βάλτε και οι υπόλοιποι τις δικές σας φωτογραφίες :D

Link to comment
Share on other sites

Όχι εγώ είμαι ο Βασίλης και δέν έχω fb :/

Η Δέσποινα είναι η κοπελιά μου.

Ντροπή σου να με μπερδεύεις με γυναίκα!

Για τιμωρία θα σε βάλω να γράψεις το Yoshi 100 φορές σε binary ενώ θα κάνεις surfing με τη σανίδα!! :P

Ήθελα να την πάρω στην Daytona και να έβγαζα καμία φωτο όπως θα σέρφαρα και καλα, αλλα ο καιρός μας τα χάλασε.

Ελπίζω να αρέσει και κάθε σχόλιο (και like) ευπρόσδεκτο :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now