George_o/c

HWBOX & MSI Summer 2011 Photo Contest: Φωτογράφισε και κέρδισε!

Recommended Posts

Bravo :D Πάντως μέχρι τώρα μεγαλύτερες πιθανότητες να κερδίσει μια από τις 2 Hydrogen έχει ο Yoshi, με 40 Likes!

yeeeee!!!

Βασικά ποτέ δέν έχω κερδίσει σε διαγωνισμό (γκαντέμης) οπότε θα είναι η πρώτη. (αν...)

Mπαμπη εχεις fAtpl?

me is cpl... σύντομα :) u?

Link to comment
Share on other sites

Ας βάλω και εγώ την φωτογραφία μου λοιπόν. Για πείτε μου πως πιστεύετε ότι έφτασε σε αυτό το σημείο η πολυαγαπημένη ASUS P5E μου; Και πώς ακριβώς συνδέεται με το καλοκαίρι η συγκεκριμένη φωτογραφία; Κάντε την Like στο Facebook http://goo.gl/Mp4iM, έτσι για το καλό :D Έτσι κι αλλιώς εμείς (newsposters, reviewers, moderators, administrators, δηλαδή όλο το HWBOX staff) δεν συμμετέχουμε στα δώρα οπότε δεν κινδυνεύετε ;)

4614e5a6e9c657fa.jpg

4614e5a6e9c87adc.jpg

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Δείτε πως κατέληξε στο δρόμο η ASUS P5E. Παιδιά αυτά συμβαίνουν μία φορά στο εκατομμύριο μιλάμε, ειδικά σε τύπους σαν και εμένα που είμαστε απίστευτα πανεξυπνότεροι από όλους τους άλλους.

:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ... Καπου εκει στη μπανιερα παραλιγο να το χασεις ! :hehe:

Στην αρχη ειπα ... "κατι μου θυμιζει η συζητηση " . Ομως η εξελιξη ηταν διαφορετικη . Δε θυμαμαι να σε εχω κραξει ! :D

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη ειπα ... "κατι μου θυμιζει η συζητηση " . Ομως η εξελιξη ηταν διαφορετικη . Δε θυμαμαι να σε εχω κραξει ! :D

:hehe::hehe:

Ναι ρει το ξέρω, απλά έπρεπε κάπως να κλείσει το τηλέφωνο και σκέφτηκα να σου πω ότι έχω και ένα κομμάτι σπανακόπιτα μες στο socket. Είδες όμως το άτιμο πως έμπαινε; Κουτί! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now