mortisboy

Group Buy G.Skill RipjawsX 1600MHz 8GB ~ 41,14?

Recommended Posts

Eίναι πάρα πολύ εύκολο, αν έρχεσαι απο βορεια/ανατολικά πας απο περιφερειακο Γαλατσίου/Πολυγώνου, αν έρχεσαι απο κέντρο/δυτικα/νότια πάς απο Αλεξάνδρας-->Κύριλου Λουκάρεως ;)

Λοιπόν παιδιά ως τώρα εχουν μαζευτεί 15 κιτ επειδή το ποσό που έχει μαζευτεί ειναι 500?+ παρακαλώ πολύ αυριο Δευτέρα 12/09/11 να καταθέσετε όλοι τα λεφτα στον λογ/σμο που θα λαβετε σε λίγο με pm!!

Ελπίζω να μην έχουμε παρατράγουδα και σας κυνηγάω!! :P

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τι ώρα είσαι στο μαγαζί το βράδυ; Εγώ θα μπορέσω να τις πάρω Δευτέρα ή Τρίτη, θα πάρω και του George_o/c και αν θέλει κάποιος άλλος να του τις στείλω κάπου, αρκεί να μου στείλει Pm.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τι ώρα είσαι στο μαγαζί το βράδυ; Εγώ θα μπορέσω να τις πάρω Δευτέρα ή Τρίτη, θα πάρω και του George_o/c και αν θέλει κάποιος άλλος να του τις στείλω κάπου, αρκεί να μου στείλει Pm.

απογευματα γενικά δεν ανoίγουμε, μέχρι τις 17:00 είμαστε...θα το βολέψουμε, no worries!!

οφειλω να καταγγειλω τον Κωστα γιατι ηρθε σπιτι και μου πήρε με βια τα χρηματα.

:hehe::hehe:

**Εκανα update το αρχικο ποστ με το ποιοι έκαναν κατάθεση!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τώρα το είδα, αν τυχόν κανείς δεν θέλει το kitaki που έχει παραγγείλει το πέρνω εγώ μετα χαράς. :D

Στείλε πμ morti αν στραβώσει τίποτα να στο ξεστραβώσω εγώ... :P [Δεν είσαι για κυνηγητά στην ηλικία σου... :px2]

Link to comment
Share on other sites

Αντριάν εγώ δεν έχω πρόβλημα, όποτε μπορέσεις πάρε τις. Αρκεί να τις έχω κατά τις 25 του μήνα :D

Δεν εισαι καθολου απαιτητικος!!!! Γυριζω 18 οποτε μετα θα παω απο εκει!

@hackerman, ναι εννοειται! Στειλε μου pm!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now