Pastelidis.n.s.

MSI MOA 2011 World Wide Finals: Live Report - Η Ελλάδα στην 2η θέση παγκοσμίως!

Recommended Posts

εσύ μουσάτε τύπε έπρεπε να τους δώσεις το καπέλο HELLAS να το μοστράρουν εκεί μπροστά... είναι τυχερό...

τους εδωσα τη ευχή μου βρε, που είναι καλύτερη......

Στο 2κ1 θα γελάσει κάθε πικραμένος....

ο elmor πάτωσε μάλλον, ή εφτασε στα όρια....

Link to comment
Share on other sites

Μας την έκαναν στο τέλος οι Γερμανοί! Όπως είχαν κάνει και στην Τουρκία :D

Παίδες το livestream του Πάστελ κόλλαγε συνεχώς. Δυστυχώς το μεγάλο πρόβλημα είναι το upload σε τέτοια events, οπότε ίσως του είπαν να το κλείσει, ίσως το έκλεισε ο ίδιος επειδή κόλλαγε.

Link to comment
Share on other sites

έχω account σε site broadcasting, οπότε έχει unlimited viewers και μεγάλη προτεραιότητα μιας και πληρώνω κιόλας κάθε μήνα.

Να δώσω τα στοιχεία στον pastelidis.n.s να βλέπουμε όλοι...;

Αν ενδιαφέρεστε πες τε μου.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν πρόβλημα με το bandwidth, εδώ κολλάει ακόμα και το επίσημο stream της MSI. Οπότε δεν χρειάζεται ;) Άσε γιατί πρέπει να βγάλει και videos και photos για το report που θα γράψει όταν επιστρέψουν Ελλάδα :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς, για αυτό το κατέβασε. Αφού κολλούσε κάθε 3 δευτερόλεπτα. Σας είπα, ένα από τα μεγαλύτερα παράπονα όλων των media που πάνε σε αυτά τα event, είναι ότι το Internet είναι απίστευτα αργό. Για αυτό τα περισσότερα uploads φωτογραφιών και video γίνονται μετά που επιστρέφουν στα δωμάτιά τους όλοι και έχουν σωστό wi-fi του ξενοδοχείου ;)

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να πάρω τηλ αλλά μου έλεγε για voice MMS. Πρέπει να περιμένουμε μπας και πάρει τηλ ο Πάστελ μέσω voip. Έχουν ακόμα σχεδόν 2 ώρες και 20 λεπτά, worry not :)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι θέλετε livestreaming, μπείτε στο επίσημο της MSI, γιατί το δικό μας δεν λειτουργεί λόγω bandwidth problems: http://msi-moa.com/vod/

124 χιλιάρικα και πρώτη η Ελλαδάρα :D:drinks:

Τα παιδιά μας με τον Micutzu, media από τους Ρουμάνους φίλους μας @ lab501 :)

4614e8eb194ce3d0.jpg

4614e8eb194ddde3.jpg

Το ελληνικό setup ;)

4614e8eb194ecff1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now