George_o/c

HWBOT Country Cup 2011: Ετοιμαστείτε για γερό overclocking!

Recommended Posts

Νταξει μιλαμε ο Αristidis τα εχει παιξει απλα....

Εχει 4 CPU σπιτι:

3850

3650

3400

2600k

και παιζει απο το πρωι μεχρι το βραδυ 01...

χθες με πηρε τηλεφωνο και μου λεει που εισαι ρε μλκ, του λεω πανω στις Αλπεις.... ΟΥΥΥΣΤΤΤΤ μου κανει...

Πλεον το βραδυ οταν κοιμαται βλεπει συνεχεια πεταλουδες στον υπνο του :hehe:

Αρη εχουμε κανα backup? Εκανες τιποτα με την GB πηρε παραπανω BCLK?

Link to comment
Share on other sites

Και τι θα κάνεις μέχρι τη Δευτέρα ρε κλαρινοακορντεόν μέσα στις αρκούδες και τα τσακάλια? Θα τρως όλη μέρα ΤΥ-ΡΙ ΤΥ-ΡΙ ΤΥ-ΡΙ ΤΥ-ΡΙ ΤΥ-ΡΙ ΤΥ-ΡΙ...

Link to comment
Share on other sites

εσύ σήμερα θα έρθεις απο μένα :P σοβαρά το λέω....ημουν μέχρι τις 6:00 πρωί στο bench room και παλευα τον amd με την hd3300 και ενώ παει μαμιώντας δεν μπορώ να πιάσω τον τυπά με τπτ :(

114ee35d545bf82.jpg

θα ξαναπάω σήμερα το βράδυ έχω σκυλιάσει....το cpu και η κάρτα πάνε φέτες :D

Link to comment
Share on other sites

το δοκίμασα και με 270 fsb και 2980 ΗΤ πολύ μικρές οι διαφορές...κάτι αλλο έχει κάνει ο μαγκας και απλά δεν το έχει δείξει....όπως και να έχει σήμερα το σκοράκι, εκτος απροόπτου, θα βγεί :D

Link to comment
Share on other sites

ας μην σου ελεγα οτι ανεβα πανω γιατι εχει τρυπα, θα τα ειχες βγαλει ολα :hehe::P

αλλα δεν θελω να τα θυμαμαι γιατι μου θυμιζει την gbt και συγχυζομαι και δεν μπορω να κοιμηθω μετα :hehe:

Edited by AMDnord
Link to comment
Share on other sites

Άρη νταξ οι τύποι παίξανε με άζωτο στις μνήμες με όλα τα setup και είχαν πολύ περισσότερο h/w από εμάς. Μην στεναχωριέστε ρε 'σεις, περάσατε καλά; Είχε γέλιο; :D Αυτό έχει σημασία.

Τώρα που θα έρθω εγώ θα σας δείξω live πως να κοντρολάρετε άζωτο σε 4-Way SLI σύστημα τρώγοντας ταυτόχρονα σουβλάκι.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε την δεύτερη θέση μέχρι στιγμής στα stage που έχουν κλείσει...

Πολωνία 35

Ελλάδα 22

Ρωσία 19

Βουλγαρία 12

Ινδονησία 14

Βέλγιο 11

Γιατί θα πρέπει να ντρεπόμαστε; Τι να πουν κι οι Ρώσοι δηλ που έχουν δυναμικό πολύ περισσότερο απο εμας; Δεν βλέπω να έχουμε μείνει πίσω... εκτός αν χάνω κάτι για τα επόμενα stage... μας λείπει hw?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now