gprhellas

8800GTX on Cascade...............

Recommended Posts

edit 01/07/2007

Κλείνω τον πρώτο κύκλο δοκιμών μονο με μία απώλεια σε Hardware (M/B abit quad GT).

(μουλάρωσε μετά το 32άρι που τράβηξα στο στραπ 1066 και δεν ξεκολάει από το "90" με τίποτα - ενδειξη στο DISPLAY)

Τα σκόρ με τον Q6700 σε αζωτο σε χαλαρή (μα πολύ χαλαρή) συχνότητα

- λόγω ψυχολογικών επιπτώσεων από την abit Quag GT.

(εκτός του AquaMark που τράβηξα με τον Ε6700 χαμηλά στους 5200 και οχι στους 5000 MHz που φαίνετε στη φωτο).

διευκρίνηση :

ο CPU δεν είναι του TSAN, είναι των HOSTERS (και πιο συγκεκριμένα μέρος του ανήκει και στον Yz250).

Link to comment
Share on other sites

...κρίμα για την απώλεια :( ....επείδη και εμένα μου πέθανε ακριβώς ετσι το QuadGT που είχα (πανω σε 32m) το πιο πιθανό είναι επειδή έχει digital PWM και είναι πάρα πολύ ευαίσθητα να έχει καεί κάποιο απο αυτά λόγω υγροποίησης...βγάλε το ψυκτράκι που έχει απο πάνω να το τσεκάρεις, αν δεν το έχεις κάνει ήδη βέβαια...καλή συνέχεια :T:

Link to comment
Share on other sites

edit 01/07/2007

ο CPU δεν είναι του TSAN, είναι των HOSTERS (και πιο συγκεκριμένα μέρος του ανήκει και στον Yz250).

Καλά ντέ και τι μας το λές? Φοβάσαι μην σου πούμε πως bencharεις με άλλων τα πράγματα? :gizmo:

Δηλαδή απο τα 775pins....πόσα ανοίκουν του YZ?:shades:

Link to comment
Share on other sites

Ανήκουν ρε ανορθόγραφε :P

ένας είναι βρέ, δεν έχουμε πολλούς 6700, ο 6700 του dom είναι ολοδικός του.

Ο συγκεκριμένος 6700 είναι 51% (395pins και το κάλυμμα) του gprhellas και 49% (379 pin) του Yz250.:bravo:

PS

(έχω υπόλοιπο ένα Pin και δεν ξέρω που να το δώσω......):hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now