Recommended Posts

Καλά έ, μιλάμε έχω αναθεωρήσει τις απόψεις μου για τις παλιές κάρτες γραφικών...Νόμιζα ότι έκαναν την δουλειά ΑΛΛΑ ΠΟΥ τέτοια τύχη!!!!!

Το κορυφαίο...ξεκινάω να κλοκάρω το pc της υπογραφής μου μπας (λέω μπας) από 10000 marks ανέβω λίγο παραπάνω...

Παιδεύομαι(freeze στο vantage)....Παιδεύομαι(freeze στο vantage, κάνει και μια ώρα να τελειώσει η χαζομάρα)...Παιδεύομαι(10o freeze στο vantage, κάνει και μια ώρα να τελειώσει η χαζομάρα και time is money for god's shake)...Επιτέλους μετά από 2 ώρες περνάει τ vantege με

+70 Mhz core και +150 memory....

To ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ; 10400 xaxaxaxaxaxaxaxa

To ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ; ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ............ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!! :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ δε μου φανηκε και πολυ χαλαρο :P

Σε performance setting, γυρω στο 28000 με 2 καρτες γραφικων χωρις overclock και γυρω στο 17500 με 1 καρτα.

Φυσικα στο καθημερινο μου OS χωρις κανενα tweak.

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου παρακάνει την δουλειά ακόμα και τώρα και για εμένα αυτό έχει σημασία...Άμα περισσέψει κανένα φράγκο...τότε μπορεί να πάρω κανένα καινούργιο...Κατ' εμέ αναβάθμιση για το συγκεκριμένο είναι βλακεία. Αφού δουλεύει καλά, γιατί να βάλω κάτι καινούργιο και να κάνει κανένα bam το τροφοδοτικό?

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δε μπορω να καταλαβω γιατι μας βαζετε στο κοπο να φτιαξουμε account σε

ενα site που δεν προκειται να το ξαναχρησιμοποιησουν οι περισσοτεροι εδω μεσα...

Link to comment
Share on other sites

Παμε αλλη μια.

Δε θυμαμαι ποτε κανεναν να σε εβαλε στον κοπο. Αν θελεις μπαινεις, αν οχι, οχι. Τοσο απλα. :)

Sorry κιολας, αλλα, αφου θελω να παρω μερος στο διαγωνισμο, εμμεσως δεν "μπαινω"

στο κοπο για να απαντησω στις ερωτησεις ?

Έπρεπε τουλάχιστον μία δοκιμασία να έχει 100% σχέση με το αντικείμενο του φόρουμ. :)

Συμφωνω, αλλα, δε θα μπορουσαμε το ss το ποσταρουμε κατευθειαν εδω?

Link to comment
Share on other sites

Μόνο το ss δεν μπορεί να θεωρηθεί έγκυρο μιας και ποστάροντας το αποτέλεσμα στο ΒΟΤ αυτόματα δεν υπάρχουν αμφιβολίες για την εγκυρότητα του. Με λίγα λόγια δεν μπορεί κανείς να κάνει κάτι αθέμιτο για να κερδίσει :)

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 6 ωρες benchmarking τα παρατησα

αυριο αλλες 4, αν πετυχω το σκορ καλως

@chris2009dim συνολικά παιδεύομαι 9 ωρες με δαυτο. Αμα σου σπαει τα νευρα δωσε ενα σκορ, μια συμμετοχη δεν εγινε και τιποτα, απλα για το γαμωτο θελω 2 ! !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now