Recommended Posts

Πιστέυω πώς ο InsertCoin ήταν τυχερός και του έκατσε σχετικά γρήγορα και έυκολα...αλλά ο Γιώργης νομίζω πώς κάηκε μέχρι να το βγάλει :hehe:

απο τις 11 τα καταφερα στις 4 τα ξημερωματα ρε τρελε τι ευκολο :P

Link to comment
Share on other sites

Και γενική βαθμολογία :D

http://www.hwbox.gr/hwbox-xmas-contest-2011/14589-hwbox-xmas-contest-2011-geniki-bathmologia.html

Georgeman είσαι καμμένος ρε :P

Χμ, απλα ασχολουμαι ελαχιστα καθε μερα με τις ερωτησεις. (εκτος απο αυτου του ΣΚ που... ναι! :P)

ή pro είναι ή τυχερός είναι που του έκατσε το σκόρ

@%#@$@^#

gratz Georgeman βγήκες μπρωστά

Thx! Δεν εκατσε το σκορ, ο insertcoin το παλευε λεει 11-4, εγω το παλευα 12-4 και 1-3 την επομενη μερα το μεσημερι :P

Δε φανταζεσαι τι fine tuning επεσε και ποσα runs! Απλα πιστευω οτι οσοι υποχρονιζατε για να το πετυχετε λεγατε "α θελει χαμηλο σκορ, αρα σιγα μην κλεισω chrome, utorrent, και άλλες 45235234 εφαρμογες στο background." Ελα μου ντε ομως που στιγμιαια μπορει να σας εριχναν καποια fps, το οποιο εκανε το αποτελεσμα πιθανον πολυ πιο random απο τα ±80 marks που ειχα εγω σε ΟΛΑ μου τα runs. ;) Οποτε βαρεθηκατε πιο γρηγορα γιατι "εβγαζε ο,τι να ναι" και τα παρατησατε.

απο τις 11 τα καταφερα στις 4 τα ξημερωματα ρε τρελε τι ευκολο :P

Βλεπε πανω :P

Edited by GeorgeMan
Link to comment
Share on other sites

Thx! Δεν εκατσε το σκορ, ο insertcoin το παλευε λεει 11-4, εγω το παλευα 12-4 και 1-3 την επομενη μερα το μεσημερι :P

Νταξ εισαι κωλοφ@ρδος :P πλακα κανω

3 ωρες χθες και 5-11 σημερα και τα μονα σκορ που ηξερε 12008, 12006,12009, 12015. Εχω γεμισει τη futuremark μ αυτα τα σκορ :D junkie εγινα

Link to comment
Share on other sites

Νταξι και τα 2 κοντα ειναι μπορεις να πεις, γιατι και οι 2 παιζαμε απο ο,τι καταλαβα με σκορ εκει διπλα για ωρες.

Εσυ τουλαχιστον ειδες αποτελεσμα.

Εγω εμεινα με την προσπαθεια... :(

good for you ;)

Link to comment
Share on other sites

Λιιιιγο καψιματακι ακομα ηθελε, αλλα σιγα. :)

Το πολυ πολυ να εχω 1% παραπανω πιθανοτητα να παρω κανα δωρο :P

Edit: Mr Admin, οταν λες bonus συμμετοχες, εννοεις ειναι πέρα απο τις max 28 που αναφερονται στη πρωτη σελιδα του διαγωνισμου? :)

Link to comment
Share on other sites

Μπα george, είχα κλείσει τα πάντα όλα, basic theme, cpu stepping πως το λενε για να μην πεφτει το multiplier να κραταει σταθερα mhz, fine tuning ανα 5mhz μέσω ccc και όταν έτρεχα το run ακόμα και το ccc το είχα κλειστό, ακόμα και τον δίσκο δικτύου αποσύνδεσα να μήν κάνει pings αφού έλεγα σε μία φάση να κάνω και disable την κάρτα δικτύου αλλα ήθελε internet για να δώ σκορ και οπότε λέω ανοιξε κλεισε και κοντά στα runs θα μου το χαλάσει.. Πραγματικά δέν ήξερα τί άλλο να κάνω! Και το pc έχει 5 μέρες φορμάτ και μόνο το wow και το bf3 εγκατεστημένα!! και background processes απο task manager μόνο ότι χρειάζεται

τα runs μετά τις 2 ώρες ήταν απο 11960 μέχρι 12060 σύν πλήν 100 χονδρικά

αφού χρονομέτρησα και πόσο κάνω ένα run σύν το να δώ τα σκόρ και έβαζα timers στο κινητό ούτε run δέν έχω χάσει! (7 λεπτά και 34 δευτερόλεπτα)

εχωωωωωωωω σκΑσει!

Link to comment
Share on other sites

Μπα george, είχα κλείσει τα πάντα όλα, basic theme, cpu stepping πως το λενε για να μην πεφτει το multiplier να κραταει σταθερα mhz, fine tuning ανα 5mhz μέσω ccc και όταν έτρεχα το run ακόμα και το ccc το είχα κλειστό, ακόμα και τον δίσκο δικτύου αποσύνδεσα να μήν κάνει pings αφού έλεγα σε μία φάση να κάνω και disable την κάρτα δικτύου αλλα ήθελε internet για να δώ σκορ και οπότε λέω ανοιξε κλεισε και κοντά στα runs θα μου το χαλάσει.. Πραγματικά δέν ήξερα τί άλλο να κάνω! Και το pc έχει 5 μέρες φορμάτ και μόνο το wow και το bf3 εγκατεστημένα!! και background processes απο task manager μόνο ότι χρειάζεται

τα runs μετά τις 2 ώρες ήταν απο 11960 μέχρι 12060 σύν πλήν 100 χονδρικά

αφού χρονομέτρησα και πόσο κάνω ένα run σύν το να δώ τα σκόρ και έβαζα timers στο κινητό ούτε run δέν έχω χάσει! (6 λεπτά και 34 δευτερόλεπτα)

εχωωωωωωωω σκΑσει!

Εγω δε θα ειχα σκασει στη θεση σου, αν ειχα κερδισει μια GTX480 στον προηγουμενο διαγωνισμο :D;)

Link to comment
Share on other sites

sure ;)

παντως περιμενω το επομενο session με benching. I like it more. Ασχετα που δε πηρα μπονους.

νταξ...δεν το λές και bench...ένα απλό run είναι :)

MrCatt στείλε πμ.

Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να το λέω συνέχεια :P

Link to comment
Share on other sites

Δε φανταζεσαι τι fine tuning επεσε και ποσα runs!

Απο περιεργεια ρωταω... σιγουρα θελει και τυχη αλλα με τι ακριβως επαιζες? Ανεβοκατεβαζες την καρτα γραφικων? Και απο που, απο πυρηνα, μνημες η και τα δυο?:)

stealth

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now