Recommended Posts

Λοιπόν, 2 λύσεις υπάρχουν.

1. Μας δίνει ο Georgeman paypal acount για donate

2. μποϊκοτάρουμε τον διαγωνισμό, παίρνει ο Georgeman ένα από τα 3 μεγάλα δώρα και τα άλλα 2 τα βάζουν στην επόμενη κατηγορία... :P

Link to comment
Share on other sites

Εγω που θα γυροσω 9 θα προλαβω να το ψαξω; Εδω ειναι τα παντα ολα κλειδωμενα!!! Μπαινο απο κιν. Να δω τα μαιλ μου!

Άνετα.

Έχεις να δεις μπόλικο ωραίο πράμα όμως. :D;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, 2 λύσεις υπάρχουν.

1. Μας δίνει ο Georgeman paypal acount για donate

2. μποϊκοτάρουμε τον διαγωνισμό, παίρνει ο Georgeman ένα από τα 3 μεγάλα δώρα και τα άλλα 2 τα βάζουν στην επόμενη κατηγορία... :P

Eλα, 2? ο καθενας για καθε ερωτηση :P

Τρια notebooks θα βγαλω :hehe:

αν βάλουμε χωρα αντί για πόλη είμαστε ok?

Αν θες την αποψη μου, εφοσον η ερωτηση λεει ξεκαθαρα ΠΟΛΗ και οχι τοποθεσια ή κατι αλλο που θα αφηνε περιθωριο, οχι. :/

Αυτά δεν είναι τίποτα, που να δείτε τι σας ετοιμάζουμε :hehe:

Σλλλουρπ φερε φερε!

Edited by GeorgeMan
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τη μισή μέρα ταξίδευα και έχω και άλλα πράγματα να κάνω σήμερα και έτσι δεν προλαβαίνω καθόλου να ψάξω για τη σημερινή δοκιμασία δυστυχώς...! :(

Link to comment
Share on other sites

εγω σας το ειπα τα εχουν πολυ μπερδεμενα ειδικα το msi, παντως ωραια δοκιμασια εμαθα πραγματα που δεν ηξερα :D ελπιζω μονο να απαντησω σωστα

Καλα το site της msi τα εχει παρα πολυ μπερδεμενα ο webmaster τους ειναι πολυ μ@λ@κ@ς :hehe:

Ευτυχως υπαρχει αλλo site ποιο οργανωμένο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εκτός του site της msi που είναι gtp... και σε άλλες πηγές βρήκα διαφορά για την πόλη διεξαγωγής ενός τελικού. Η σωστή είναι το πού ανακοινώθηκε ότι θα γίνει ή το πού έγινε? Ή ανακάλυψα ότι νάναi???

Link to comment
Share on other sites

Εκτός του site της msi και σε άλλες πηγές βρήκα διαφορά για την πόλη διεξαγωγής ενός τελικού? Η σωστή είναι το που ανακοινώθηκε ότι θα γίνει ή το πού έγινε? Ή ανακάλυψα ότι νάναi???

Το που εγινε φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now