GeorgeMan

Intel Ivy Bridge: Ντεμπούτο στις 8 Απριλίου;

Recommended Posts

Θα έχει πολλές διαφορές το Z77 με το Z68 ( στο υλικό του marketing, στην ουσία ούυυ... ναι σου λέω :D )

Δεν χρειάζεται να έχει διαφορές ουσιαστικά, ο κόσμος τρώει κουτόχορτο για πλάκα, το marketing έχει βρεί τρόπο ακόμα και με τα πιο απλά πράγματα ( Z68 long gone, long live the new king Z77 banner :D ) να κάνει τον κόσμο να τσιμπάει και να τα σκάει.

Εδώ τα σκάνε κάποιοι για αλλαγή από Gene-Z σε Gene-Z gen3 ( περιττό να πω ότι και στις 2 μητρικές παίζει κανονικά PCI-e 3.0 αν βάλεις Ivy Bridge πάνω :D )

Link to comment
Share on other sites

να πεταχτω και εγω μονο με αυτα που εχω διαβασει χθες λιγακι στα κλεφτα?!

το ζ77 θα εχει μονο usb3 οχι 2 usb3 μητρικες 300ευρω,οπως κανουν τωρα με το ζ68.δεν αξιζει για αυτους που εχουν ζ68 να αναβαθμιστουν αλλα για ολους τους αλλους αξιζει λογικα η αναμονη εκτος και αν δεν βγουν το απριλιο..!:)

Link to comment
Share on other sites

Και χρησιμοποιούμε όλοι κατά κόρον τα υπεργρήγορα USB Flash που θέλουνε USB 3 στην καθημερινότητα μας ( :D )

Το ίδιο ουσιαστικό με καζανάκι τουαλέτας που ψεκάζει και γεμίζει στα 2sec... life-saving feature!

Link to comment
Share on other sites

Και χρησιμοποιούμε όλοι κατά κόρον τα υπεργρήγορα USB Flash που θέλουνε USB 3 στην καθημερινότητα μας ( :D )

Το ίδιο ουσιαστικό με καζανάκι τουαλέτας που ψεκάζει και γεμίζει στα 2sec... life-saving feature!

μπιλλ εγω εχω ηδη ενα usb3 δισκο γεματο και θελω να παρω αλλον ενα. το οτι δεν σου χρειαζεται εσενα δεν σημαινει πως δεν χρειαζεται σε ολο τον αλλο κοσμο!;)

επισης το να δινεις 300ευρω για μητρικη και να εχει 2 usb3 ειναι τουλαχιστον ρεζιλικι ενω η ριμαδα amd με τα μισα λεφτα εχει 6.

επισης φορτιζεις πολυ πιο γρηγορα τα αξεσορις. τελος το θεωρω πολυ πιο χρησιμο απο το pci-ex 3.οι gamers αντιθετα δεν νοιαζονται.ειναι τι θελει ο καθενας..!:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now