mathewgx

Γνωμη για ηλ. καταστημα.

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια και καλη χρονια.

Εντος των επομενων ημερων σκοπευω να αγορασω εναν samsung 830 , αλλα λογω της περιορισμενης , ακομη, διαθεσιμοτητας , δεν εχω αποφασισει ακομη απο που να τον αγορασω Samsung 64GB 2.5-inch SSD 830 Series (Desktop) | Skroutz.gr.

Το vusionstudio , απο οτι ειχα διαβασει σε ενα αλλο forum , δεν τον εχει διαθεσιμο και καθυστερει πολυ την αποστολη.

Αρα μαλλον καταληγω στο digital master , το οποιο φαινεται να τον εχει διαθεσιμο και σε καλη τιμη.

Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι δεν εχω ξανααγορασει απο αυτο το καταστημα και γενικοτερα δεν το εχω ξαναακουσει.

Μηπως εχει παραγγειλει κανεις απο το εν λογω καταστημα να μου πει τις εντυπωσεις του ;

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο σαιτ. απο κει πηρα το τροφοδοτικο μου.εχει και δωρεαν μεταφορικα με κουριερ (acs). πολυ βασικο. ειναι και χανιωτικο!!!:)

πολυ γρηγοροι,και οι 2-3 εργασιμες ειναι 2-3 και οχι 2-3μηνες οπως αλλα ισοπ..!:)

(για το digitalmaster μιλαω!)

Link to comment
Share on other sites

Το Digital Masters το ξέρω λόγω του ότι είμαι Χανιώτης, έχω επισκεφθεί το κατάστημα αρκετές φορές, είναι πολύ εντάξει ο άνθρωπος σε όλα του :)

Στο παρελθόν είχα πάρει ένα σκληρό δίσκο (εξωτερικό 1TB) και ένα τροφοδοτικό (Thermaltake 550W), κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now