George_o/c

Samsung Galaxy S III: Με τετραπύρηνο επεξεργαστή!

Recommended Posts

Έχεις αρχίσει και χάνεις το χιούμορ σου Γιώργο πάντως. Το έχω διαπιστώσει το τελευταίο διάστημα αυτό. Μπορείς να σβήνεις ποστ και καλά κάνεις σβήσε και αυτό να μένουν όλα καθαρά, αλλά όταν παίζεται φάση-πλάκα μην είσαι σφικτός :)

Link to comment
Share on other sites

Παντα ειχα την απορια γιατι ο ΑΝ7 πηγαινε παραλια ολο το χρονο και σε κουφες στιγμες στο lab... :P

Να ποσταρω και μια ειδηση για το galaxy s3....

Πληροφοριες που μου εσταλησαν μολις τωρα λενε για οθονη 10 ιντσων με αναλυση 2048χ1536 και επεξεργαστη Ivybridge και απλα τωρα προσπαθουν να μονταρουν ενα GK100 kepler...

Οσο για αυτονομια λενε κατι περι των 10 second

Aυτα απο τα επισημα της samy

Link to comment
Share on other sites

Έχεις αρχίσει και χάνεις το χιούμορ σου Γιώργο πάντως. Το έχω διαπιστώσει το τελευταίο διάστημα αυτό. Μπορείς να σβήνεις ποστ και καλά κάνεις σβήσε και αυτό να μένουν όλα καθαρά, αλλά όταν παίζεται φάση-πλάκα μην είσαι σφικτός :)

Κατά βάθος είμαι πολύ κακός, άσε το αγγελικό μου στρουμπουλό προσωπάκι.

Link to comment
Share on other sites

Σακη στην πιτα φερε το 4s να σου στειλω τις φωτος και τα βιντεο που εχω απο το ADW τοτε ρε c. Θα στα στειλω με Wifi direct... ουπς ξεχασα... εδω δεν εχεις BT θα εχεις Wifi Direct; Δεν πιανει και η κλασσικη δικαιολογια τωρα (στειλε τα με μαιλ) γιατι το μαιλ εχει οριο τα 10MB και τα βιντεο ειναι 720p αρα 1000% πανω απο 20MB. Παω να δω Discovery απο το κινητο μιας και το δορυφορικο που εχω κατω streamarei μονο σε ανδροιδες οπως και το faceniff οποτε θα σπασουμε πλακα στην κοπη της πιτας που θα μπαινουμε σε προφιλ αλλων στο fb :P

A και σχετικα με το iphone 5 δεν θα βγει το καλοκαιρι γιατι πολυ απλα το 4s βγηκε τωρα... το νοεμβρη ισως. Αλλα και παλι θα παρουσιασουν ARM cpu οταν θα εχουμε ηδη x86 συμφωνα με την ιντελ... Δεν πειραζει... θα εχετε μια εκπληκτηκη οθονη 3.5 inches. Δηλαδη λιγο μεγαλυτερη απο του 7650 που ειχα το 2002 :P

Link to comment
Share on other sites

A και σχετικα με το iphone 5 δεν θα βγει το καλοκαιρι γιατι πολυ απλα το 4s βγηκε τωρα... το νοεμβρη ισως. Αλλα και παλι θα παρουσιασουν ARM cpu οταν θα εχουμε ηδη x86 συμφωνα με την ιντελ... Δεν πειραζει... θα εχετε μια εκπληκτηκη οθονη 3.5 inches. Δηλαδη λιγο μεγαλυτερη απο του 7650 που ειχα το 2002 :P

Ωραία τα λές :hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

!

Εσεις ποιο θα επιλεγατε ? Εννοειται το iphone 4s, γιατι εχει την μισή μνημη, 600mhz κατω τον επεξεργαστη, οθονη χειροτερη, καμερες χειροτερες μπρος και πισω με βαση το gsmarena, αυτονομια στον πατο + το νταβατζιλίκι της apple!!!

Τελικα ναι το iphone 4s ειναι καλυτερο, Saki δεν σε πιασανε θύμα! :hehe:

Saaaaaaki πως τα πας με το Siri... θα κανεις τεστ μπροστα μου! και θα βαλω τον μετρητή γελιου στην αιθουσα που θα κοβουμε την πιτα.....

Link to comment
Share on other sites

ΙΜΟ είναι τι προτιμάει ο καθένας. Εγώ είμαι αντι-iphonάκιας, αλλά αυτό δεν λέει κάτι.

Ορέστη από hw το iphone έχει τα μισά ακριβώς από το Note. Αυτό δεν σημαίνει και αυτόματα πως είναι χειρότερο. Σκέψου ότι μια εφαρμογή που εσύ θες 1,4Ghz επεξεργαστή και 1GB μνήμη το iphone την τρέχει με 800Mhz επεξεργαστή και 512MB μνήμη. Από πλευράς software το iphone είναι μπροστά...πιο καλογραμμένα apps και γενικότερα πιο καλογραμμένο OS. Μην μου πεις πως ποτέ καμία εφαρμογή που έχεις δεν έχει πάθει FC! Στο iphone είμαι σίγουρος πως δεν θα κόλλαγε.

Όπως και στον Η/Υ αυτό που μετράει είναι το τελικό αποτέλεσμα και αυτό είναι η οθόνη. Γι' αυτό πήρα το S2 και όχι το iphone. Αυτό καταλαβαίνεις σαν χρήστης.

Samsung FTW.

Όλο γκόμενες βλέπω να έχουν iphones :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now