George_o/c

HWBOX & kingpincooling 3D Contest: Κερδίστε ένα F1 Dark!

Recommended Posts

Μαγκες δεν ποσταρετε και κανενα ολοκληρωμενο στο extreme γιατι θα κανει κανενας σε ambient ολα τα Benches,θα πει οτι ειναι για την extreme και θα παρει ολους τους ποντους.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε παιδια εννοω οτι ας πουμε εγω δεν συμμετειχα στην ambient.1 λεπτο πριν ληξη ο διαγωνισμος εβαζα 3 σκορς μπαμ μπαμ και ελεγα οτι ειμαι για την extreme. και τελειωνε ο διαγωνισμος και απο την στιγμη που ειχα 3 benches ολοκληρωμενα για την extreme (ασχετως που θα ειχα ambient ψυξη).

Ετσι θα ειχα σαν συνολο μεγαλυτερο σκορ απο τα σκορς που υπαρχουν ηδη καταχωρημενα.

Καταλαβατε τι θελω να πω?

Δεν ζηταει φωτογραφιες του συστηματος οποτε δεν θα μπορουσε να πει καποιος οτι δεν ειμαι με extreme κατηγορια απλα παιζω πολυ χαλαρα,ετσι δεν ειναι?

Απατεωνια μεν και μακαρι να μην το κανει καποιος αλλα φυλαγε τα ρουχα σου......

Edit:junior μαλλον το καταλαβες.

Link to comment
Share on other sites

Thano να μου ελεγες να παιξει καποιος με αζοτο και να βαλει τα σκορ στην αμπιεντ να μας μαμησει ολους να πω ενταξει οκ απατεωνας:hehe:.

Αλλα να γινει το αντιθετο.....δεν νομιζω να εχει και πολλες ελπιδες αυτος στην extreme με αμπιεντ συστημα:P.

Link to comment
Share on other sites

βασικά αυτό που λέει ο John έχει δίκιο !!

μην ανυσηχεις πάντως, τα σκορ έρχονται :P ...βασικά δεν ειναι και τόσο εύκολα τα πραγματα στην extreme κατηγορία....1ον πρέπει να εχουμε γεμίσει άζωτο για να παίξουμε και 2ον πρέπει να έχουμε και κάρτα η οποία μας άφησε και μόλις αντικαταστάθηκε :D

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτο λεω.να βαλει καποιος ολοκληρωμενο σκορ γιατι εαν παει ετσι στην extreme...αλλα οκ.αφου εχετε σκοπο να τα βαλετε.χεχεχεχε....

Θα μου βρειτε τωρα κανεναν εδω πανω να δοκιμασουμε με αζωτο τον επεξργαστη μου να δουμε ποσο θα παει?γιατι δειχνει καλο κομματι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα δινω να υπαρχουν, αν δεν παιζει λιγο χαβαλες να πιουμε το αιμα μας δεν λεει βρε αδερφε :)...

vantage

P70`s 3DMark Vantage - Performance score: 34600 marks with a GeForce GTX 580

vantage2.jpg

3DMARK11

P70`s 3DMark11 - Performance score: 8709 marks with a GeForce GTX 580

3d112.jpg

UNIGINE

P70`s Unigine Heaven - Xtreme Preset (DX11) score: 1977.88 DX11 Marks with a GeForce GTX 580

unigine2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο ΤΟΝΥ λέει με λίγα λόγια ότι θα παίξει στην extreme κατηγορία; :P

κοίταξε να δεις αυτό θέλω να το ρωτήσω αν γίνεται γιατί έβαλα συμμετοχή στην ambient..

για πες να ξέρουμε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now