cuprakatos

Καλοσώρισμα νέου μέλους

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονιά ,

Δεν ξέρω αν κάνω καλά που ανοίγω αυτό το theard , απλά είμαι καινούργιος εδώ , είναι το πρώτο μου μήνυμα και θεώρησα καλό να δηλώσω το . . παρών και μετά να μπώ και γώ στην όμορφη παρέα σας , σας παρακολουθώ καιρό ( με την καλή έννοια ) και βρίσκω αρκετά ενδιαφέρον το forum .

Δεν είμαι κομπιουτεράς , το ''άθλημα'' το ξεκίνησα μετά τα 29 μου ! ! ! ως τότε (2001) δεν ήξερα πως ανοίγει ένα πισί :D , με τον καιρό εξοικειώθηκα , μ αρέσει πολύ το πισί , το hardware , το O.C. είμαι οπαδός των windows 7 και περιμένω πως και πως και τα 8 :righton:Εύχομαι να βοηθήσω , με όποιες γνώσεις (εμπειρικές ) έχω πάνω στα pc , αλλά και να μάθω πολλά ακόμη .

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Cupracatos...Αν θυμάμαι καλά πρέπει σε σουλατσάρεις σε ένα άλλο φόρουμ, που έχεις κάνει την πατέντα με την στήριξη της Megahelms...σωστά?

Welcome!

Ακριβώς :righton: Εξάλλου , στο δυαδίκτυο χρησημοποιώ πάντα το ίδιο ψευδόνυμο , με μια απλή αναζήτηση στη google , βλέπεις τι ''κουμάσι'' είμαι :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σε βρήκαμε και καλή διαμονή :T::D

Τι φοράει το αμάξι σου επάνω για να έχουμε καλό ερώτημα? :P

Πώς είναι το μικρό σου? :D

Ακόμη δεν ξεκίνησα στο forum , με αναγκάζεις για κόντρες ; :D Πλέον τηρώ αυστηρά τον Κ.Ο.Κ. :hehe:

Ευχαριστώ όλους σας για την υποδοχή !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now