HwBox

HwBox Hellas O/C Team - A dream come true!

Recommended Posts

Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου καλές επιτυχίες στην καινούργια ομάδα..... :)

Πάμε τώρα και στη δική μου περιεκτική άποψη (γιατί δεν έχω συνηθίσει να γράφω τόσο πολύ όσο μιλάω :P )

Μακάρι να πάτε καλά λόγο "εποχής" και προβλημάτων.

Sponsorship και my arss!!....... Επειδή το κατέχω λίγο το θέμα, άντε να σας δώσουν κάνα δυό φορές μερικές εταιρίες και ΤΕΛΟΣ........

ΑΝ δεν τους δώσετε ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ρεκόρ με αυτά που θα σας στείλουν, ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ξανά....

Μετά θα σας έχουν στη ζητιανία και θα σας πετάνε κατά καιρούς (και αφού τους παρακαλέσετε), κάνα hardware της πείνας.

AN θέλετε να με ακούσετε:

ΠΟΤΕ ΜΗ ΖΗΤΗΣΕΤΕ hardare απ'αυτούς ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΝ σας το προσφέρουν αυτοί, γιατί αλλιώς θα "πέσετε στα μάτια τους" και μετά θα σας στέλνουν ότι τους "περισσεύει" και αν!! - αυτό είχα εγώ σαν αρχή μου μέχρι τώρα.

Ομαδικότητα:

Ομαδικότητα είχατε και στη HOT τόσο καιρό, τι αλλάζει τώρα με την καινούργια ομάδα?

........και μαζί παίζατε και πάλι μαζί θα παίζετε....

.... με το hardware που θα σας στέλνουν ΤΩΡΑ θα παίζετε καλύτερα?...........ΧΑ, ΧΑ, ΧΑ....... :D:P

Εσύ βρε dinos προδότη, σου τάξανε οι hwbox-ανοί OCZ συστήματα δίσκων για να παίξεις PC Mark και τσίμπησες?...... :D:P

Για αρχή η HOT έπεσε λίγο και τώρα είναι στην 11η θέση, αλλά πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δικιά μας θα 'ναι......

Αν νομίζετε παλιόσκυλα hwbox-ανοί ότι θα φτάσετε ή ότι θα περάσετε ΕΣΤΩ και λίγο τη HOT, είστε γελασμένοι οικτρά και ζείτε ονειρώξεις!...... :P:D

Θα κάνετε ένα ψιλο-μπράφ άντε ν'ανέβετε και κάτι ψιλοθέσεις, αλλά θα ΜΕΙΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΦΑΝΕΙΑ τελικά!........και ξέρετε κάτι?..........ΑΝ δεν μπείτε στην ΠΡΩΤΗ ΔΕΚΑΔΑ τις γενικής παγκόσμιας κατάταξης σε σύντομο χρονικό διάστημα απ'τη στιγμή που θα αρχίσετε να ζητάτε hardware, μετά ΞΕΧΑΣΤΕ το sponsoring!!......

OYTE που θα απαντούν στα e-mail σας οι "έξω" όταν θα τους ξαναζητήσετε κάτι!........ :P

ΜΑΚΑΡΙ να βγώ ψεύτης και να πάτε καλά, να έχετε κουράγιο, δύναμη, ΛΕΦΤΑ, και sponsoring για πάντα, αλλά!!!.......... :(

H HOT πάλι εδώ θα είναι και θα σας περιμένει να γυρίσετε ΜΕΤΑΝΙΩΜΕΝΟΙ για να σας αγκαλιάσει και να σας δώσει την αγάπη που σας έδινε τόσο καιρό και σας έκανε παιδοβούβαλα απ'το πολύ φαϊ παλιοζώα - αλήτες - κτήνοι........ :D :D

Αλλά ακόμα κι αν παραμείνετε στην καινούργια σας ομάδα, ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ απ'τη ΗΟΤ θα είσαστε no matter what!....... COME AND GET IT YOU FLUCKEN ARSSHOLES!....... :D :D :P

Ου στο μιάολο!........πολλά έγραψα!...... :(

.

Edited by hipro5
Link to comment
Share on other sites

Εσύ βρε dinos προδότη, σου τάξανε οι hwbox-ανοί OCZ συστήματα δίσκων για να παίξεις PC Mark και τσίμπησες?...... :D:P

.

Αν και είναι η δεύτερη φορά που ασχολείσαι μαζί μου, το προδότης το θεωρώ βάρη!. Ούτε τα σμαιλ το γλυτώνουν.

Το ότι κάνω παρέα με κάποιους που ασχολούνται η γουστάρω, δεν σου πεφτι λόγος. Επίσης στην ΗΟΤ ήμουν και για τους συγκεκριμένους ανθρώπους.

Και πολύ ασχολήθηκα μαζί σου.:D

Και για την μ@λ@κι@ που είπες κατάσχεται το I-Ram για να μάθεις.D

Edited by Dinos111
I-ram
Link to comment
Share on other sites

Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου καλές επιτυχίες στην καινούργια ομάδα..... :)

Πάμε τώρα και στη δική μου περιεκτική άποψη (γιατί δεν έχω συνηθίσει να γράφω τόσο πολύ όσο μιλάω :P )

Μακάρι να πάτε καλά λόγο "εποχής" και προβλημάτων.

Sponsorship και my arss!!....... Επειδή το κατέχω λίγο το θέμα, άντε να σας δώσουν κάνα δυό φορές μερικές εταιρίες και ΤΕΛΟΣ........

ΑΝ δεν τους δώσετε ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ρεκόρ με αυτά που θα σας στείλουν, ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ξανά....

Μετά θα σας έχουν στη ζητιανία και θα σας πετάνε κατά καιρούς (και αφού τους παρακαλέσετε), κάνα hardware της πείνας.

AN θέλετε να με ακούσετε:

ΠΟΤΕ ΜΗ ΖΗΤΗΣΕΤΕ hardare απ'αυτούς ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΝ σας το προσφέρουν αυτοί, γιατί αλλιώς θα "πέσετε στα μάτια τους" και μετά θα σας στέλνουν ότι τους "περισσεύει" και αν!! - αυτό είχα εγώ σαν αρχή μου μέχρι τώρα.

Ομαδικότητα:

Ομαδικότητα είχατε και στη HOT τόσο καιρό, τι αλλάζει τώρα με την καινούργια ομάδα?

........και μαζί παίζατε και πάλι μαζί θα παίζετε....

.... με το hardware που θα σας στέλνουν ΤΩΡΑ θα παίζετε καλύτερα?...........ΧΑ, ΧΑ, ΧΑ....... :D:P

Εσύ βρε dinos προδότη, σου τάξανε οι hwbox-ανοί OCZ συστήματα δίσκων για να παίξεις PC Mark και τσίμπησες?...... :D:P

Για αρχή η HOT έπεσε λίγο και τώρα είναι στην 11η θέση, αλλά πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δικιά μας θα 'ναι......

Αν νομίζετε παλιόσκυλα hwbox-ανοί ότι θα φτάσετε ή ότι θα περάσετε ΕΣΤΩ και λίγο τη HOT, είστε γελασμένοι οικτρά και ζείτε ονειρώξεις!...... :P:D

Θα κάνετε ένα ψιλο-μπράφ άντε ν'ανέβετε και κάτι ψιλοθέσεις, αλλά θα ΜΕΙΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΦΑΝΕΙΑ τελικά!........και ξέρετε κάτι?..........ΑΝ δεν μπείτε στην ΠΡΩΤΗ ΔΕΚΑΔΑ τις γενικής παγκόσμιας κατάταξης σε σύντομο χρονικό διάστημα απ'τη στιγμή που θα αρχίσετε να ζητάτε hardware, μετά ΞΕΧΑΣΤΕ το sponsoring!!......

OYTE που θα απαντούν στα e-mail σας οι "έξω" όταν θα τους ξαναζητήσετε κάτι!........ :P

ΜΑΚΑΡΙ να βγώ ψεύτης και να πάτε καλά, να έχετε κουράγιο, δύναμη, ΛΕΦΤΑ, και sponsoring για πάντα, αλλά!!!.......... :(

H HOT πάλι εδώ θα είναι και θα σας περιμένει να γυρίσετε ΜΕΤΑΝΙΩΜΕΝΟΙ για να σας αγκαλιάσει και να σας δώσει την αγάπη που σας έδινε τόσο καιρό και σας έκανε παιδοβούβαλα απ'το πολύ φαϊ παλιοζώα - αλήτες - κτήνοι........ :D :D

Αλλά ακόμα κι αν παραμείνετε στην καινούργια σας ομάδα, ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ απ'τη ΗΟΤ θα είσαστε no matter what!....... COME AND GET IT YOU FLUCKEN ARSSHOLES!....... :D :D :P

Ου στο μιάολο!........πολλά έγραψα!...... :(

.

Δεν ξέρω αν πρέπει να σου απαντήσω στον χαβαλέ ή στα σοβαρά :confused::confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Αν και είναι η δεύτερη φορά που ασχολείσαι μαζί μου, το προδότης το θεωρώ βάρη!. Ούτε τα σμαιλ το γλυτώνουν.

Το ότι κάνω παρέα με κάποιους που ασχολούνται η γουστάρω, δεν σου πεφτι λόγος. Επίσης στην ΗΟΤ ήμουν και για τους συγκεκριμένους ανθρώπους.

Και πολύ ασχολήθηκα μαζί σου.:D

Και για την μ@λ@κι@ που είπες κατάσχεται το I-Ram για να μάθεις.D

Μπα που να σε πάρει!!!..........Εσύ το έχεις καταραμένε!....... :D

Link to comment
Share on other sites

Στο χαβαλέ βέβαια!......... ;)

Ωραία,

Άντε ρε παππού που θυμάσαι κι όλας τι γινόταν τότε το που κλόκαρες και αλλάζατε τους κρυστάλους για να δώσετε FSΒ(υπάρχει πια ?)

Sponsoring. Δεν χρειάζεται να τους δώσουμε παγκόσμια γιατί απλα είμαστε ομορφάντρες και άμα σκαλώσουν και πουθενά, θα βάλουμε και λίγη σος για να γλιστράει.

Έτσι η 1η θέση στην κατάταξη θα είναι δική μας

Link to comment
Share on other sites

Ωραία,

Άντε ρε παππού που θυμάσαι κι όλας τι γινόταν τότε το που κλόκαρες και αλλάζατε τους κρυστάλους για να δώσετε FSΒ(υπάρχει πια ?)

Sponsoring. Δεν χρειάζεται να τους δώσουμε παγκόσμια γιατί απλα είμαστε ομορφάντρες και άμα σκαλώσουν και πουθενά, θα βάλουμε και λίγη σος για να γλιστράει.

Έτσι η 1η θέση στην κατάταξη θα είναι δική μας

Θα πάρετε τον π@υλο ρε!....... Ουυυυυυυ......... :D

.........το "ομορφάντρες" απλά το προσπερνάω....... :P:D

EDIT: ΤΩΡΑ πρόσεξα ότι έγραψες τη λέξη: "παππού"....ΑΡΑ δεν απευθύνεσαι σε μένα......ΑΡΑ απευθύνεσαι στον tsan.........ΑΡΑ καλά κάνεις και απευθύνεσαι σ'αυτόν κατ'αυτόν τον χυδαίο τρόπο........ :P

.

Edited by hipro5
Link to comment
Share on other sites

Εσύ βρε dinos προδότη, σου τάξανε οι hwbox-ανοί OCZ συστήματα δίσκων για να παίξεις PC Mark και τσίμπησες?...... :D:P

Χιπρο αυτο ειναι τρελο ΦΑΟΥΛ...

Ποτε δεν εταξε κανεις σε κανεναν... :)

Εdit: τωρα ειδα το χαβαλε... lol :hehe:

Kαλα σου λεει ο Ακης

ΠΑΠΠΟΥ...

ακομα παλευεις με το ΕΚΑΣ εεε?

Edited by Pastelidis.n.s.
Link to comment
Share on other sites

Θα πάρετε τον π@υλο ρε!....... Ουυυυυυυ......... :D

.........το "ομορφάντρες" απλά το προσπερνάω....... :P:D

EDIT: ΤΩΡΑ πρόσεξα ότι έγραψες τη λέξη: "παππού"....ΑΡΑ δεν απευθύνεσαι σε μένα......ΑΡΑ απευθύνεσαι στον tsan.........ΑΡΑ καλά κάνεις και απευθύνεσαι σ'αυτόν κατ'αυτόν τον χυδαίο τρόπο........ :P

.

Παππού, με το επικουρικό τι έγινε?

Θα το πάρεις?

Link to comment
Share on other sites

Αμμμ..........γι'αυτό λέτε συνέχεια "παππού και παππού"!.........Αυτός ο τρισκατάρατος ο tsan έχει κάνει ματσακουλιά και θα τον τιμωρήσω δεόντως...!.......

Στο θέμα μας τώρα.......

Μακάρι παιδιά να πάτε καλά γιατί οι καιροί είναι πλέον δύσκολοι για πρίγκιπες......:(

Όταν δεν υπάρχει χρήμα, σταματούν όλα........ :(

.

Link to comment
Share on other sites

Αλλά ακόμα κι αν παραμείνετε στην καινούργια σας ομάδα, ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ απ'τη ΗΟΤ θα είσαστε no matter what!....... COME AND GET IT YOU FLUCKEN ARSSHOLES!.......

Βρε ξεμωραμένε κολόγερε :D :D, η καινούργια ομάδα είναι ήδη μπροστά αλλά η μεταφορά των πόντων στο bot γίνεται σταδιακά....

Και εξ' άλλου τι πάθανε όλοι και έχουνε αφρίσει με την νέα ομάδα, ένα καινούργιο ξεκίνημα είναι, που εγώ προσωπικά πιστεύω οτι θα πάει καλά γιατί εκτός απο το χρήμα χρειάζεται και θέληση. Εξ΄αλλου δεν βάλαμε το πιστόλι στον κρόταφο σε κανένα για να έλθει στην καινούργια ομάδα. Οποιος θέλει έρχεται και απο κει και πέρα τα σχόλια είναι περιτά.

Το τι θα γίνει στο μέλλον κανένας δεν το ξέρει αλλά εμείς θα κάνουμε οτι καλύτερο μπορούμε...

Link to comment
Share on other sites

Ωχ η σκ@τ@γρια βγήκε απο το φέρετρο έχει σκάσει η μουστογρια γιατι είναι μια νεανική ομάδα και δεν έχει θέσει εδώ (λόγω ηλικίας βεβαίως βεβαίως) :harhar::harhar::harhar::harhar::harhar:

Edited by tsan
Link to comment
Share on other sites

Βρε..........δε πα να μαμηθήτε!..........ΔΕΝ ξαναμπαίνω εδώ.......Ο ένας "παππού", ο άλλος "κ@λ@γερε", ο άλλος "ξεμωραμένε", η άλλη "σκ@τ@γρια"........Βρε ουστ!....... :P

Link to comment
Share on other sites

ωπα μην φωναζετε και παθετε καμμια λαρυγγιτιδα

μπαρμπα χιπριδι τα χαπια για την πιεση τα πηρες

κι εσυ τσαν τι μιλας τραβα να μετρησεις κανα ζαχαρο χχαχχαχαχα

(πλακα κανουμε)

Link to comment
Share on other sites

@hipro η άποψη σου είναι σεβαστή αλλά μέσα απο δική σου προσωπική εμπειρία.

Τι θέλω να πώ με αυτό?

Κρίνεις με βάση τον εαυτό σου, τα δικά σου score, την δική σου πορεία και εμπειρία.

Δεν έχεις σκεφτεί πώς μπορεί να γίνει αυτό απο ένα site που έιναι hardwareάδικο.

Γενικά δράς και δρούσες σαν μονάδα, δεν έχει δεί πώς μπορεί να δράσει όμως μια ομάδα.

Επίσης, εσύ μπορεί να γνωρίζεις εμάς και να κάνεις πλάκα, αλλά επειδή αρκετοί

σε έχουν για ινδαλμά τους, αυτά που γράφεις τα παίρνουν στα σοβαρά και τα μεταφράζουν αλλιώς.

Φανατισμός έιναι η λέξη...και δεν έχουν ιδέα καν πώς έγινε η HOT και η κάθε HOT.

Δεν έχουν δική τους άποψη και ασπάζονται την δική σου.

Γελάει ο hipro, γελάμε και εμέις, κλάιει ο hipro κλάιμε και εμέις.

Ουδέποτε είδαμε την HOT σαν αντίπαλο, και ούτε θα το κάνουμε.

Ξέρω πώς το γράφεις για πλάκα, το γράφω πρός αποφυγή παρεξηγήσεων όμως και για τώρα

και για το μέλλον.

Επίσης ξέρεις πώς η HOT ξεκίνησε απο πλάκα μεταξύ εμου, εσένα και του esdee.

Την ομάδα την κάναμε για ότι γράψαμε στο πρώτο ποστ και επειδή γουστάραμε !

Όσοι τρέξατε να το μεταφράσετε πώς θα δώσουμε σε όλους hardware,λεφτά,LN2 και δόξα,

το μεταφράζετε λάθος...μερικοί που είσασταν στο εσωτερικό...ακόμα χειρότερα.

Πάρτε χαμπάρι όμως, πώς κάποιος μπορεί να έχει λεφτά να πάρει 10x 7970 και κάποιος

άλλος να μην έχει να βάλει ούτε βενζίνη. Οι καιροί δεν έιναι όπως παλιά.

Γιατί να μην δώσουμε και σε αυτόν χαρά που δεν έχει ??? εφόσον μπορούμε - θα μπορούμε.

Και επειδή άκουσα πολλά (με μερικά γέλασα κιόλας)...όχι δεν θα βγάλουμε λεφτά απο αυτή την ομάδα(ουτε έιναι σκοπός μου να βγάλω εκκατομύρια και μετά να πάω να μέινω στο malibu και να εξαφανιστώ), ούτε δελεάσαμε τον Ντίνο με κάποιο Revodrive (ήρθε επειδή μας γουστάρει), ούτε τάξαμε δωρεάν LN2 εφόρου ζωής, ούτε unlimited Intel Xtreme CPUs.

Όσοι είπατε για παρτούζες και μιλήσατε για κανόνες, θυμίστε μου λίγο, δεν το έχετε κάνει ποτέ

εσείς ? Δεν έχετε δανείσει ή δανειστεί hardware?

Και μην μου γράψετε δικαιολογίες του στύλ, έδωσα την 580 μου αλλά έτρεξε ο άλλος Spi,

ούτε αντίστροφα.

Ο καθένας έκανε την μετάφραση που θα ήθελε. Όποιοι ήθελαν να παρεξηγηθούν, βρήκαν

τρόπο και αιτία. Όποιοι είναι κύριοι, απάντησαν σοβαρά και είπαν τις άποψεις τους :T:

Όλα είναι δεκτά και κατανοητά, εκτός απο αυτων που ξέρουν τι πάιζει και κάνουν σαν να μην ξέρουν!

Καλημέρα σε όλους, καλό μας μήνα και καλή μας αρχή :D:T:

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ...

Εμένα προσωπικά αυτή η διάσπαση με στεναχώρησε πάρα πολύ.

Καλή επιτυχία στη νέα σας ομάδα ... και εύχομαι να πετύχετε τους στόχους σας (ατομικούς και ομαδικούς).

Link to comment
Share on other sites

Βρε, μη μαλώνετε βρε, ότι κάνουμε σαν Ελληνάρες, πρέπει να το κάνουμε και με τις ομάδες? Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα??? Για το χαβαλέ γίνονται όλα, ξεκολλήστε ορισμένοι...

Link to comment
Share on other sites

Μέσα σε 25 ημέρες έχουμε πάει στην 13η θέση και σε λίγες ημέρες λογικά θα έιμαστε πάλι μέσα στην 10άδα !

Overclocking, overclocking, and much more! Like overclocking.

Έαν μπράβο σε όλους όσους ασχολήθηκαν για να σκαρφαλώσει η ομάδα στην θέση αυτή! :T:

Stay tuned, θα ακολουθήσουν ενημερώσεις σχετικά με την ομάδα σύντομα. . . ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now