DarkSaga

Φωτογραφοθήκη....

Recommended Posts

Από τις καλύτερες σου μέχρι στιγμής, παίξε λίγο με θερμοκρασία μήπως και φύγει το πολύ μπλε που χτυπάει άσχημα στο μάτι,εκτος και αν το έχεις κάνει επίτηδες !

Link to comment
Share on other sites

Πολύ κοντά στο όπως ήταν στο μάτι είναι αυτή.

Να φανταστείς έχω βγάλει -30% blue saturation στην προβλήτα.

Picture Control -> Standard

Post Processing Saturation = 5%

Vibrance = 0%

Θα την δω μετά ή αύριο σε grayscale και πάλι έγχρωμη με λιγότερο μπλέ :)

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται τελικά ένας wide καλός όπως και να το κάνουμε...

Πολύ ωραίος Bill,με ωραίο βάθος,αν είχες πάει μισή ώρα νωρίτερα ίσως να σε βοηθούσε καλύτερα στο φως αλλά όπως και να χει πάρα πολύ καλός...

Εμένα χθες μου βγήκε η πίστη να τραβάω γλάρους και περιστέρια με τελεφακό... αρρώστια...

Link to comment
Share on other sites

Μετά το RAW η Nikon να ξέρεις φίλε μου Ιάσωνα μου ζήτησε copyrights για να να τραβάνε σε GAG αλλά τους είπα όχι γιατί δεν το αντέχουν τα σώματα τους ακόμα... ακόμα και η D4s δεν μπορεί να ακολουθήσει το στάνταρ ποιότητας GAG... κοπιάζει πως να το κάνουμε... δυστυχώς η τεχνολογία δεν μπορεί να με ακολουθήσει...

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται τελικά ένας wide καλός όπως και να το κάνουμε...

Πολύ ωραίος Bill,με ωραίο βάθος,αν είχες πάει μισή ώρα νωρίτερα ίσως να σε βοηθούσε καλύτερα στο φως αλλά όπως και να χει πάρα πολύ καλός...

Εμένα χθες μου βγήκε η πίστη να τραβάω γλάρους και περιστέρια με τελεφακό... αρρώστια...

Άσε τους γλάρους και πάμε να βγάλουμε κανά αλεπουδάκι τώρα που είναι και η εποχή τους και μπορείς να τα πλησιάσεις όταν λείπει η μητέρα για κυνήγι :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now