venisk

Revodrive x2 πρόβλημα!

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά,

Μπαίνω κατευθείαν στο θέμα..εκει που καθόμουν πριν λίγο και χάζευα στο ιντερνετ χωρίς κανέναν λογο έκανε restart το pc και στο σημείο που αναγνωρίζει τους σκληρούς του ο revo δεν βρίσκει τον 4ο!..έσπασα το raid έκανα format στο καθένα ξεχωριστά..τίποτα..Είμαι τώρα στο menu της silicon και βλέπω τους 3..έτσι στα καλά καθούμενα ρε γμτ..Καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Είναι αγορασμένος απο ebay αλλά δεν έχει συμπληρώσει 1 χρόνο..έκανα αίτηση rma στην ocz ελπίζω να τ δεχτούν...

Θα το δεχθούν, απλά θα ταλαιπωρηθείς λιγάκι...

Link to comment
Share on other sites

Ας ταλαιπωρηθώ δεν μ ενδιαφέρει..το θέμα είναι να μην χάσω έτσι τα 500 ευρώ που τον αγόρασα..μια με ενα τροφοδοτικό δύο με κάτι μνήμες τρία με τον σκληρό...τι να πω η ocz δεν με γουστάρει!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έστειλαν email πως παραλάβαν το δίσκο μου σήμερα κ μου στείλαν καινούριο σήμερα!..εξαιρετική μεταχείριση μπορώ να πω..θα ενημερώσω μόλις παραλάβω..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έστειλαν email πως παραλάβαν το δίσκο μου σήμερα κ μου στείλαν καινούριο σήμερα!..εξαιρετική μεταχείριση μπορώ να πω..θα ενημερώσω μόλις παραλάβω..

good staff :T:

Link to comment
Share on other sites

Δεν περίμενα οτι θα ήταν τόσο εύκολο κ κυρίως τόσο γρήγορο!..πιστεύω φταίει το κόκκινο λαμπάκι που αναβε πάνω στον έναν απο τους 4 ssd..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now