Recommended Posts

Έτυχε πρόσφατα να δουλέψω ένα Logitech G110, πολύ γ@μ@ουα πληκτρολόγιο! Εφόσον πέφτει μες στο budget σου, θα σου πρότεινα αυτό ;)

Αν τελευταία στιγμή αλλάξεις γνώμη, τότε σου προτείνω αυτό που έχω κι εγώ, το Thermaltake eSports Challenger Pro. Πάρα πολύ καλό για τα χρήματά του, δυνατότητα αλλαγής πλήκτρων AWSD με κόκκινου χρώματος (δύο setάκια έχει), κόκκινο LED και δύο υποδοχές για ανεμιστηράκια ώστε να μην ιδρώνουν τα δάχτυλά σου όταν λιώνεις ή έχεις να γράψεις κείμενα και τέτοια ;) Κάνει και 50?.

Τέλος, όταν είχα επισκεφτεί πριν κάνα χρόνο τον panos444, θυμάμαι είχε το Razer Lycossa πληκτρολόγιο, που απ' ότι βλέπω στο skroutz, είναι ο άμεσος ανταγωνιστή του G110. Δυστυχώς το Lycossa δεν το είχα δουλέψει και πολύ, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη εκ του ασφαλούς :/

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι κανουν τα μηχανικα πληκτρολογια,αλλα αυτο το ρειζερ το ειχα λατρεψει..

οτι καλυτερο ως προς την πληκτρολογηση,εγω τετοια παιχνιδια (του σατανα!!!!!) δεν επαιζα,και παρολο που δεν ξερω τι κανει στα παιχνιδια ειλικρινα ηταν απο τα καλυτερα 100+ευρω που ειχα δωσει.απιστευτα ξεκουραστο και ομορφο πληκτρολογιο.το βλεπω καθε μερα αυτο που πληκτρολογω την διπλωματικη μου πανω στο πληκτρολογιο του φθηνου acer λαπτοπ μου.. :(

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι "της παλιάς σχολής" και σου αρέσει να κάνει και λίγο "κλικ-κλικ" το πληκτρολόγιο, κοίτα για ένα μηχανικό με Cherry Blue πλήκτρα.

Θα το λατρέψεις.

Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως η τελικη μου απόφαση θα είναι το Razer Lycosa μ αρεσει πιο πολύ από το logitech..Ετσι και αλλιώς οποιο και να πάρω σίγουρα θα δω μεγάλη διαφορα από το δικώ μου που είναι από το 2003

Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως η τελικη μου απόφαση θα είναι το Razer Lycosa μ αρεσει πιο πολύ από το logitech..Ετσι και αλλιώς οποιο και να πάρω σίγουρα θα δω μεγάλη διαφορα από το δικώ μου που είναι από το 2003

μην παρεις το μιρορ γιατι λερωνει!:)

επισης εβγαλαν και ελληνικο,αν το προτιμας!:)

μεγεια!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now