GoriLLakoS

Ομαδική: Intel Core i7-3770K

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.

Θα προχωρήσουμε σε ομαδική παραγγελία στον επεξεργαστή του τίτλου. Όχι τόσο για να πετύχουμε καλύτερη τιμή αλλά πιο πολύ επειδή ακούγεται πώς θα έρθουν Ελλάδα Ιούνιο και επειδή όπως φαίνεται και στο εξωτερικό όλοι παραλαμβάνουν πολύ λίγα κομμάτια.

Μέχρι τώρα έχουμε μαζέψει 9 άτομα που θα πάρουν σίγουρα και 2 Pending. Ξέρω πώς το βάζω τελευταία στιγμή το θέμα αλλά όποιος θέλει, πρέπει να μου πέι μέχρι άυριο το μεσημέρι στις 12:00 για να τα έχουμε Δευτέρα. Η ανώτατη τιμή είναι 337?

και η κατώτατη μάλλον κοντά και κάτω απο τα 320 (χωρίς μεταφορικά).

Όποιος θέλει, να το γράψει εδώ και να επικοινωνήσει μαζί μου με πμ γιατί θα πρέπει να προηγηθεί κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό (ειδικά για όποιον δεν είναι Αθήνα). Η ομαδική θα γίνει απο κατάστημα της Αθήνας, το οποίο δεν μπορώ να αναφέρω αυτή την στιγμή. Και επίσης...first in first out. Αύριο θα έχω ενημέρωση πόσα κομμάτια μπορουμε να έχουμε (αν και λογικά υπάρχει περιθώριο)

Ordered: 10

1x Boton

1x Sofos

2x Aristidis

2x Subzero

1x Crusty

1x NIKOSE

1x Stelaras

1x stefpats

Pending: 3

1x mortisboy

1x phil

1x billpeppas

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το εξής πρόβλημα. Εγώ έχω τα λεφτά αλλά αύριο το απόγευμα θα φύγω εκτός Αθηνών και μέχρι το μεσημέρι θα δουλεύω. Μόνο να τα δώσω στον Στέλιο ή στον Άρη που μένουν εκεί κοντά μπορώ αλλά και πάλι πολύ οριακά. Θα μπορώ σίγουρα όμως να τα δώσω την Κυριακή το απόγευμα όταν γυρίσω.

Link to comment
Share on other sites

αν θέλω 3570k δεν γίνεται?ποσο κάνει?

3570k θα υπαρξει κανονικη διαθεσιμοτητα απο οσο ξερω για Ελλαδα .

\Μονο ο 3770κ καθυστερει και γι'αυτο το λογο το συζηταμε .

Link to comment
Share on other sites

Πολλα καταστηματα στη Γερμανια πλεον τους εχουν στη ιδια τιμη (305 Ευρω) .

Γιατι να μπλεξουμε με μεσολαβητες ?

Ενα αξιοπιστο καταστημα θα διαλεξουμε για να κανουμε την παραγγελια . Το mindfactory & το hardware versand για παραδειγμα ειναι αψογα .

Θελω να δω αυριο το Amazon τι τιμη θα κανει , μιας και λογικα θα εχει και δωρεαν μεταφορικα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now