PinwmpireS

Ερωτήσεις σχετικά με Dell U2711

Recommended Posts

Κρίμα.. παίζει να είναι κορυφή αυτό το monitor, σίγουρα θα βγαίνει πολύ πιο ακριβά από το Dell αλλά όταν έρχεται η στιγμή να δώσω για κάποιο προιόν αρκετά χρήματα, τότε απλά σκέφτομαι ότι πρόκειται για "επένδυση" ! :D

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη να ρωτησω.....δινεται τοσα λεφτα για μονιτορ?:que:...

800-1200 για ενα μονιτορ?thats insane man:stars::stars::stars:

με 600e πηρα 42αρα 400hz με παθητικο 3d 7.000.0000-1 αντιθεση και 7 γυαλια δωρο.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε τζονι, λεφτα για ΚΑΛΗ οθονη και εγω θα εδινα.

2 ματια εχεις στο κάτω κάτω.

για αυτο αλλαξακαι στην δουλεια οθονη και απο την 1920χ1080 πηγα σε μικροτερη αναλυση μεν αλλα πλεον δεν με κουραζει η οθονη.

είναι σαν να πάρεις ενα καλο κρανος ή μπουφαν για την μηχανη ξερω γω. μια φορα θα τα παρεις και θα τα κρατησεις χρονια.

Link to comment
Share on other sites

42άρι monitor ρε John, δεν είναι λίγο υπερβολή 42 inches για Gaming και All Around χρήση? Plus.. πιστεύω ότι είναι καλύτερο να έχεις ένα normal σε inches monitor που να έχει καλύτερη ανάλυση, καλύτερη απόδοση χρωμάτων, πιο ξεκούραστη/ομαλή χρήση πάρα ένα monitor ΘΗΡΙΟ που υστερεί σε όλα αυτά.. εγώ στο pc δεν βλέπω ούτε ταινίες ούτε τίποτα.. μόνο Gaming και All Around.. Ακόμα και με το 27αρι σκέφτομαι "Μήπως είναι υπερβολή?" τι να τις κάνω τις 42 inches?

Όσο αναφορά την τιμή.. δεν κάνει ούτε 800 ούτε 1200, κάνει 600 και επειδή θα το κόψω τιμολόγιο θα μου κοστίσει 510, οπότε μου ακούγεται κομπλέ! :D

@Caution Ο λόγος που έχω κολλήσει με το Dell πέραν όλων των άλλων είναι η ανάλυση.. να πάρω 27άρι με 1920x1080 ή 1200 ... είναι Fail!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now