Galio

Point of view GTX 580 120? @ Multirama

Recommended Posts

Point of view gtx 580 στα 120? μου φαινεται υπερβολικα φτηνα ελπιζω να μην παιζει κατι

Πηρα και τηλεφωνο να δω αν εχουν κανει λαθος στην τιμη και μου ειπαν οτι ισχυει κανονικα 120 ευρω !!!

Εγω παραγγειλα παντως

οποιος προλαβει παιρνει

Point of View GeForce GTX 580 - 1.5 GB - Κάρτα γραφικών | Multirama

Link to comment
Share on other sites

το ειδα και ειπα να το μοιραστω με τους εδω, δεν το εχω γραψει σε κανενα αλλο φορουμ :)

σκεφτομαι μηπως παρω και 2η αλλα δεν ξερω...

το αν θα παραλαβουμε ειναι αλλο θεμα :P

Link to comment
Share on other sites

Έτσι για την ιστορία και για να βγαίνουν συμπεράσματα. Εγώ και σε 3 άτομα να δώσουν 580 ΔΕΝ θα πω ότι ήταν κράχτης, και θα πω μπράβο στο κατάστημα :)

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να παραλάβω και θα ποστάρω και την απόδειξη, φωτό του ταμία Multirama Λιβαδειάς μαζί με εμένα και την κάρτα, φωτό από το ημερολόγιο να μείνει η μέρα στην ιστορία και φωτό από τα κατουρημένα βρακιά μου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να παραλάβω και θα ποστάρω και την απόδειξη, φωτό του ταμία Multirama Λιβαδειάς μαζί με εμένα και την κάρτα, φωτό από το ημερολόγιο να μείνει η μέρα στην ιστορία και φωτό από τα κατουρημένα βρακιά μου :hehe:

ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΕΘΑΝΑ

tumblr_m6cn0yZJwe1qia2td.png

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να βγώ offtopic. Για κάποιον που μετράει 30 30 ευρά και μαζεύει για να πάρει καρτούλα.... (φίλος με 4870 που θέλει 670) αυτή είναι καλύτερη επένδυση ή να σκάσει 400άρι να πάει σε 670. Αναφέρομαι στην σύγκριση μεταξύ 580 κ 670 και κατά πόσο θα κρατήσει με βάση τις επιδόσεις που έχει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now