Galio

Point of view GTX 580 120? @ Multirama

Recommended Posts

δεν εχει και ιδιατερο νοημα. Εδω εγω εριξα αμεσως παραγγελια και ακομα δεν εχει γινει κατι :(

τι δεν καταλαβαινεις? Διευθυνση τιμολογησης και αποστολης νομιζω ειναι ξεκαθαρα Ελληνικα :P

πατας δημιουργια και τις φτιαχνεις

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει και ιδιατερο νοημα. Εδω εγω εριξα αμεσως παραγγελια και ακομα δεν εχει γινει κατι :(

τι δεν καταλαβαινεις? Διευθυνση τιμολογησης και αποστολης νομιζω ειναι ξεκαθαρα Ελληνικα :P

πατας δημιουργια και τις φτιαχνεις

είχε κάτι Δου και νομούς και με μπέρδεψε τηλεφωνικά πολύ καλύτερα χΔ.για την gtx 580 και εγώ

Link to comment
Share on other sites

βαρέθηκα να περιμένω την ακύρωση της παραγγελίας οπότε χτύπησα ένα τηλεφωνάκι στο Περιστέρι, έκλεισα την 560Ti την οποία και πήγα και πήρα πριν λίγο.

Σφραγισμένη στην ζελατίνα της και με αναγραφόμενη τιμή τα 220?. Ευχαριστώ ξανά τον Galio αλλά κυρίως τον junior-21- μιας και από δικό του post για την 580 είδα τις προσφορές.

Υ.Γ. Τι @@ οι οδηγοί των τρόλεϊ ρε μαμώτο. Το κατάπιε ένα δρομολόγιο ένας οδηγός. Δεν πάει να ψήνεται ο κόσμος στις στάσεις.

Link to comment
Share on other sites

μόλις μου ήρθε το email για την Point of view GTX 580

<div style="border-radius: 10px; background-color: #444; width: 1000px; box-shadow: 5px 5px 12px #777; margin: 0px auto; padding: 10px;">"Καλησπέρα σας,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε την εταιρεία Multirama για τις αγορές σας .

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για την παραγγελία που πραγματοποιήσατε στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα.

Το προϊόν που έχετε επιλέξει με κωδικό: 0552051- VGA POINT OF VIEW GTX580 1,5GB, έχει εξαντληθεί από το δίκτυο των καταστημάτων μας και κατόπιν της τελευταίας μας επικοινωνίας με τον προμηθευτή, δεν θα παραληφθεί ξανά. Δεδομένου αυτού, θα προχωρήσουμε εμείς για εσάς σε αυτόματη ακύρωση της παραγγελίας σας.

Σας ζητάμε συγγνώμη που δεν καταφέραμε να σας εξυπηρετήσουμε."</div>

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε την εταιρεία Multirama για τις αγορές σας .

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για την παραγγελία που πραγματοποιήσατε στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα.

Το προϊόν που έχετε επιλέξει με κωδικό: 0552051- VGA POINT OF VIEW GTX580 1,5GB, έχει εξαντληθεί από το δίκτυο των καταστημάτων μας και κατόπιν της τελευταίας μας επικοινωνίας με τον προμηθευτή, δεν θα παραληφθεί ξανά. Δεδομένου αυτού, θα προχωρήσουμε εμείς για εσάς σε αυτόματη ακύρωση της παραγγελίας σας.

Σας ζητάμε συγγνώμη που δεν καταφέραμε να σας εξυπηρετήσουμε.

Παραμένουμε πάντα στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία ή διευκρίνιση

Να τα μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε την εταιρεία Multirama για τις αγορές σας .

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για την παραγγελία που πραγματοποιήσατε στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα.

Το προϊόν που έχετε επιλέξει με κωδικό: 0552051- VGA POINT OF VIEW GTX580 1,5GB, έχει εξαντληθεί από το δίκτυο των καταστημάτων μας και κατόπιν της τελευταίας μας επικοινωνίας με τον προμηθευτή, δεν θα παραληφθεί ξανά. Δεδομένου αυτού, θα προχωρήσουμε εμείς για εσάς σε αυτόματη ακύρωση της παραγγελίας σας.

Σας ζητάμε συγγνώμη που δεν καταφέραμε να σας εξυπηρετήσουμε.

Παραμένουμε πάντα στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία ή διευκρίνιση

ολοι ακυρο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

βαρέθηκα να περιμένω την ακύρωση της παραγγελίας

Να γελάσουμε λίγο?

Το προϊόν που έχετε επιλέξει με κωδικό: 0634722- VGA CLUB3D GTX560TI 1GB GREEN EDITION, έχει εξαντληθεί από το δίκτυο των καταστημάτων μας και κατόπιν της τελευταίας μας επικοινωνίας με τον προμηθευτή, δεν θα παραληφθεί ξανά. Δεδομένου αυτού, θα προχωρήσουμε εμείς για εσάς σε αυτόματη ακύρωση της παραγγελίας σας.

Το μεσημέρι τους είχα στείλει μήνυμα να ακυρώσουν την ηλεκτρονική παραγγελία από την στιγμή που είχα παραλάβει την κάρτα.

Ακύρωση μου ήρθε και για την 570. Την 580 δεν την είχα κοιτάξει καν. Όλη η Ελλάδα αυτή θα παράγγελνε πρώτα.

ΕΧΕΙ ΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΚΥΡΩΣΗ ΣΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ???

Link to comment
Share on other sites

Με 76 αξιολογήσεις στις αγγελίες, που σημαίνει ότι δεν πουλάει περιστασιακά, δεν θα μου έκανε εντύπωση να δουλεύει στο multi.

Link to comment
Share on other sites

Με μια γρήγορη ματιά αναφέρει ότι έχει 'φίλο' στα Multirama.

Όπως και να χει πάντα παίζουν τέτοια σ αυτές τις προσφορές, το θέμα είναι να πήρε κάποιος που έκανε 'κανονική' παραγγελία...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now