aRkA$

προτάσεις για καλώδιο HDMI

Recommended Posts

Φίλε Sub, διαφωνώ οριζοντίως και καθέτως, να μην σου πω. Τζάμπα χρήματα... Ο άγιος ebay είναι γεμάτος με άπειρα καλώδια, σε άπειρες ποιότητες και μάρκες και εννοείται σε απείρως καλύτερες τιμές από οπουδήποτε στο Ελλαδιστάν. Και Sony και ό,τι άλλη μάρκα να είναι, φτιάχνεται στα ίδια εργοστάσια που φτιάχνονται και όλα τα υπόλοιπα! Εξάλλου, η Sony έχει σκαρτέψει τόοοσο πολύ την ποιότητά των προϊόντων της την τελευταία δεκαετία, που αυτή τη στιγμή, αν μου χαρίζαν κάτι σε Sony, δεν θα το άνοιγα καν και θα το έβαζα σε αγγελία πώλησης κατευθείαν!!!

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε στο skroutz, οποιοδήποτε μέχρι 6-7ε... Μη νομίζεις οτι θα δεις διαφορά σε σχέση με καλώδια των 15ε!

Εξαρταται τι θελεις να κανεις...

Αντε παιξε 3d video με καλωδιο τον 5 ευρω:P

@aRkA$ ριξε μια ματια εδω

Αξεσουάρ Καλώδια HDMI

Link to comment
Share on other sites

Bασιλη δεν τίθεται θέμα για να συνδέσεις την κάρτα γραφικών με το pc.Σαφώς παίρνεις το πιο φτηνο.

Αν ομως συνδέσεις μια 3D TV με καποια συσκευη αναπαραγωγής, ειτε αυτο λεγεται media player η HTPC,

και θελεις να παιξεις κανα 3d blueray iso 30 -40 gb,ας πουμε,

μπορει και να σου παιξει με το πιο φτηνο καλωδιο, μπορει και οχι.

Το εχω δει να συμβαινει. Δεν υπαρχει κατι στανταρ

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με καλώδιο 15μέτρων (από την 3d πηγή έως τον προτζέκτορα) έχω κάνει δοκιμές και με no-name καλώδιο, αγορασμένο 15ευρώ από το e-shop.gr, αλλά και με καλώδιο μάρκας (crystal audio). Καμία διαφορά, καμία απώλεια. Στην πραγματικότητα, το crystal audio το κρατάω για εφεδρεία, αν πάθει τίποτα το no-name που δουλεύω εδώ και ένα χρόνο.:T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now