gdp77

Αποζημίωση 200$ για τα Vista

Recommended Posts

... τα οποία δε θέλατε, αλλά σας υποχρέωσαν να τα αγοράσετε; Μπορείτε να διεκδικήσετε την επιστροφή των χρημάτων σας (200 $), αν ακολουθήσετε το δρόμο ενός blogger. How I got a Windows Vista refund from HP

Ανάλογο αγώνα για την αποζημίωση σας μπορείτε να διεξάγετε και με άλλες εταιρείες που πουλούν laptop.

Link to comment
Share on other sites

Guest Karxarias
... τα οποία δε θέλατε, αλλά σας υποχρέωσαν να τα αγοράσετε; Μπορείτε να διεκδικήσετε την επιστροφή των χρημάτων σας (200 $), αν ακολουθήσετε το δρόμο ενός blogger. How I got a Windows Vista refund from HP

Ανάλογο αγώνα για την αποζημίωση σας μπορείτε να διεξάγετε και με άλλες εταιρείες που πουλούν laptop.

Φιλέ ,πόλεμος γίνεται με αυτα τα Vista λές και τα γουσταρει πολλής κόσμος.

Λίγοι είναι αυτοί που πραγματικά τα γουσταρούν και αλλοι τόσοι που τους βολεύουν.Οι περισότεροι τρομάζουν και μόνο που τα βλέπουν, βέβαια είναι κλασικα Windows σε πολλά πράγματα.Ομώς για τον power user μπορούν να φανούν αρκετά ενοχλητικά.

Anyway , εγω που τα έχω δοκιμάσει δεν μπορώ να πώ ,εχούν και τα θετικά και τα αρνητικά τους στοιχεία , πάντος σιχαίνομαι που έχουν ενσωματωμένη DRM μηχανή που ξεζουμίζει τους επεξεργαστες , και αν δέν τους ξεζουμίζει τους απασχολεί μαζι με τα αλλά services , που είναι όλα on default.

Πάντος ο καθένας ξέρει τι θέλει και τι του αρέσει.Αν γουσταρεί κάποιος τα Vista ας τα βάλει ,ξέρει αυτος τι θέλει .

Εγω μέχρι να δώ τα επόμενα Windows που πιστέψτε με σύντομα θα βγούν , θα μείνω με τα XP.

Καλή ιδέα το refund , 200$ για να ξεφορτωθείς τα Vista ,να και ενα πραγματικά καλό νέο!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now