Recommended Posts

Λοιπόν, ανοίγω αυτό το θέμα για να συνεννοηθούμε εάν θα κάνουμε όλοι μαζί κάτι σήμερα ή άυριο το βράδυ.

Το ανοίγω για να μην μου πέι ο barfastic πως τρώει παντόφλα και δεν μπορεί.

Το ανοίγω για να μην με κράξει ο pinwmpires και μου πει πως κανονίζω τελευταία στιγμή.

Το ανοίγω για να μην μου πέι ο WebHunter πως θα πάει σινεμά με την μικρή του αδερφή και δεν μπορεί γιατί του το έιπα τελευταία στιγμή.

Το ανοίγω επειδή θέλω ο JC_Denton να το δεί μια μέρα αφου το κάναμε και να μου πέι κρίμα :hehe:

Το ανοίγω για να μην με πάρει 75 τηλέφωνα ο Παστελιάδης μέσω κινητών άλλων για να με ρωτήσει τι αποφασίσαμε τελικά.

Το ανοίγω για να το παρακολουθεί ο Σόφος και να μην πέι να τον ενημερώσουμε τηλεφωνικώς ότι αποφασίσουμε.

Το ανοίγω για να έρθει ο AN7 και να βάλει τάξη σε όλα και σε όλους :hehe:

Το ανοίγω για να σας γνωρίσουμε απο κοντά Johnymous και (Pi)katsu εάν μπορείτε μιας και είστε Αθήνα!

Το ανοίγω για να κατέβει ο iPhonόβλαχος απο την Λιβαδειά :hehe: και ο Caution από Γιαννιτσά (έλα μέινει σπίτι μου για ΣουΚου)

Το ανοίγω για να χαιρετήσουμε τον Tiltevros που φέυγει μόνιμα για Κύπρο

To ανοίγω για να έρθουν και οι κλοκάδες άμα θέλουν να κάνουμε μια μεγάλη συνάντηση (NIKOSE,Aris,Stelios,Mortis,Phil,Zafiropo,Dinos666 και όποιον άλλον ξεχνάω)

Τελευταίο και καλύτερο....guest star θα έιναι για μια και μοναδική εμφάνιση μέχρι το τέλος του 2012 ο Γιωργάκης ο Κρητικός γνωστός και ώς George_O/C (ΟουΣι) :hehe:

Αυτός μας βγάζεις έξω, εμείς αποφασίζουμε μαγαζί, ώρα και μέρος, αυτός πληρώνει :hehe:

Σημείωση: Σήμερα μετά τις 22:00 σίγουρα

Μπορείτε να φέρετε και τις κοπέλες/γυναίκες σας (pinwmpires):hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια.

βασικα σημερα δεν μπορει ο κορκος απο οσο ξερω για βραδυ, θα παμε για προ, οποτε ισως γινει αυριο το καμος?

Edited by AMDnord
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα μπορώ αυριο δεν ......., η θα πάω πορτο ραφτι ή σε ένα Party !

το ακυρωνεις και ερχεσαι στην μαζωξη, εξαλλου εχεις και καιρο να με δεις. Ποιος ξερει ποτε θα με δεις ξανα.:)...

Link to comment
Share on other sites

29/9 θα είμαι στο χωριό :( πιθανότατα με τον Σάκη θα πίνουμε καμιά μπύρα εκείνη την ώρα :P εκτός και αν κατέβει Αθήνα :hehe:

Έλα εσύ. Στα καλύτερα θα σε πάω!!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Gor, σημερα ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ. αυριο ΜΠΟΡΩ.

398458_4631682151543_1197078794_n.jpg

Δεν ξερεις τι λες!!! :P

Τα μπλοκάκια ξέχασε τα άμα δεν έρθεις σήμερα...τα έχω πουλήσει!

Βασικά έχουμε μαι δουλειά με τον Γιωργάκη σήμερα και δεν ξέρω αν θα έχουμε τελειώσει μέχρι τις 10 :)...:)...:)...:)...:)...

Link to comment
Share on other sites

Ρε πιπινοπαιδα,εμεις οι παντρεμενοι με παιδια και σκυλια,πρεπει να το ξερουμε νωριτερα,αν ειναι να κανονιστεί κατι τετοιο.

Εγω αν θα μπορεσω,θα ειναι για αυριο,αλλα και παλι ειναι τελευταια στιγμη,οποτε δισκολο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now