Recommended Posts

Η 660</haris><haris> (δεν την έχω ακουστα την Palit) και η RAM που έχει αξίζουν?

</haris>

Οι μνήμες ειδικά αν έχεις τα αντίστοιχα chipsets είναι ότι πρέπει! Αλλά και η καρτούλα καλή είναι.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δέν έχω καταλάβει ....

Το link του eshop την έχει 349,00 ευρώ

To link του amazon.uk την έχει 289,00 λίρες (δηλαδή 333,00 ευρώ) χωρίς τα μεταφορικά για Ελλάδα.

Οπότε ???

Link to comment
Share on other sites

Με μεταφορικά είναι συνονόματε, οπότε είναι hands down φθηνότερη και με την EVGA κάνεις το register και έχει step up ή αν χρειαστεί RMA χωρίς τις ανοησίες του e-shop.

Link to comment
Share on other sites

289 λίρες είναι χωρις μεταφορικά ωρέ!

Για Ελλάδα έιναι +£25 άρα πάμε στις 314.

Άρα ~361?.

Κάτι μπερδέυω Τάσο(caution) ή κάτι μπερδέυεις?

Σωστά

... και μένα Bill αυτή την τιμολόγηση μου έβγαζε στο account μου , για αυτό ρώτησα τι παίζει.

Link to comment
Share on other sites

ρε παδιά κοιτούσα τις προσφορές και σκευτομουν να πάρω κάτι για την καλή μου, και βρίσκω αυτα: ESPERANZA EH133 WIRELESS STEREO HEADSET - - E-SHOP.GR από 39.9? μόνο 13.9? λέει...

ESPERANZA?? wtf :eek:

που τις βρίσκουν αυτές τις brand ρε θα τρελαθώ...

σε φάση τώρα:

" -Χοσέ Αρμάντο:

Εσμεράλδα που είσαι; δεν φτάνει που είσαι τυφλή, φοράς και τα esperanza και αντε να μ'ακούσεις! "

Link to comment
Share on other sites

το amazon.co.uk δεν εχει μεταφορικα για πανω απο 25 λιρες

Κατάλαβα.

Επιλέγετε το super saver delivery , το οποίο όντως είναι δωρεάν.

Απλά καθυστερεί σαν παράδοση ... ok

Link to comment
Share on other sites

ρε παδιά κοιτούσα τις προσφορές και σκευτομουν να πάρω κάτι για την καλή μου, και βρίσκω αυτα: ESPERANZA EH133 WIRELESS STEREO HEADSET - - E-SHOP.GR από 39.9? μόνο 13.9? λέει...

ESPERANZA?? wtf :eek:

που τις βρίσκουν αυτές τις brand ρε θα τρελαθώ...

σε φάση τώρα:

" -Χοσέ Αρμάντο:

Εσμεράλδα που είσαι; δεν φτάνει που είσαι τυφλή, φοράς και τα esperanza και αντε να μ'ακούσεις! "

:(....Ούτε να το σκέφτεσαι...τα πήρα και εγώ και τώρα κλαίω τα 14 ευρώ...

ποιοτηκά χάλια λες και είναι απο πανυγηράκι της Αγίας Βαρβάρας...μετά απο 20 λεπ΄τα που δουλέψαν χαλάσανε και πλέον παίζουν μόνιμα ραδιώφωνο...

Καλά στα 35 που τα έχουν τώρα όποιος τα πάρει όχι θα κλαίει θα πάει εκεί να τους τα βάλει στον κ@@@λο..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now